Rodzina męża nie zaprosiła Marianny Schreiber. Z kim spędzi święta?

47

Marianna Schreiber wyżaliła się na Twitterze, że została wykluczona z rodziny męża - nie zaproszono jej na święta. Z kim wobec tego spędzi bożonarodzeniowy czas?

Rodzina męża nie zaprosiła Marianny Schreiber. Z kim spędzi święta?
Marianna Schreiber (AKPA)

Udział w "Top Model" sprawił, że o Mariannie Schreiber zrobiło się bardzo głośno. Żona ministra PiS Łukasza Schreibera stara się to wykorzystać. Wypowiada się na rozmaite tematy i niejednokrotnie wzbudza mnóstwo kontrowersji.

Ostatnio Schreiber otwarcie wyznała, że spotkała ją bardzo przykra niespodzianka. Chodzi o to, że nie została zaproszona na święta przez rodzinę męża.

W rodzinie politycznej, jesteś zaproszony na Święta, gdy prezentujesz te same poglądy. W przeciwnym razie okazuje się, że nie zasługujesz na miejsce przy stole - napisała na Twitterze (pisownia oryginalna).

Nie od dziś wiadomo, że Marianna Schreiber ma inne poglądy niż PiS. Ostatnio choćby protestowała przeciwko wprowadzeniu ustawy "lex TVN".

Z kim Marianna Schreiber spędzi święta?

Kto dał jej do zrozumienia, że nie jest mile widziana przy świątecznym stole? - Gdybym chciała coś więcej i konkretniej napisać, to pewnie bym to zrobiła. Nie chciałam wskazywać nikogo, bo po co pokazywać, że są osoby, dla których wartości, które prezentują, nie mają znaczenia - powiedziała "Faktowi".

Nic więcej nie mam w tej kwestii do dodania, więc po prostu święta spędzę w gronie mojej rodziny - przekazała modelka, zdradzając jednocześnie, że w poprzednich latach nikt jej nie odrzucał.
Zobacz także: Johnny Depp, Zenon Martyniuk czy Maryla Rodowicz? Którego zbłąkanego celebrytę przygarnelibyście w Wigilię?
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić