Roksana Węgiel już tak nie wygląda. Radykalna metamorfoza!

20

Ostatnimi czasy sporo dzieje się w życiu Roksany Węgiel. Młoda wokalistka przestała być singielką, skończyła 18 lat i zapisała się na kurs prawa jazdy, a poza tym zmieniła fryzurę. Celebrytka postanowiła powrócić do naturalnego koloru włosów.

Roksana Węgiel już tak nie wygląda. Radykalna metamorfoza!
Roksana Węgiel (Instagram)

Roksana Węgiel zdecydowanie się nie nudzi. Ostatnie tygodnie czy miesiące przyniosły wiele zmian w jej życiu. Ma chłopaka, a poza tym rozpoczęła kurs prawa jazdy. Pierwsze momenty za "kółkiem" relacjonowała w sieci, podkreślając jednocześnie, że niebawem będzie trzeba "uważać na drogach".

Sporo dzieje się nie tylko w jej życiu prywatnym. Już w marcu światło dzienne ujrzy nowa płyta piosenkarki. Teksty tworzyła do niej razem z nowym partnerem - 26-letnim Kevinem Mglejem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Roksana Węgiel w programie "Obgadane"

Węgiel spotyka się z nim już od jakiegoś czasu. Połączyła ich wielka miłość do muzyki. Różnica wieku nie jest natomiast problemem. Nie stanowi to kłopotu ani dla Roksany, ani dla jej rodziców. - Rodzice nie mają z tym żadnego problemu, o tym opowiada też piosenka "Kiedy dorosnę". Kevin ma z nimi super kontakt tak samo, jak z moimi braćmi - zapewniła "Roxie" w rozmowie z Plejadą.

Zdążyła też już trochę opowiedzieć o nowym chłopaku. Zaznaczała, że "Kevin łączy w sobie wszystkie cechy, które ceni sobie u mężczyzn". - Jest zarówno wrażliwy, jak i bardzo stanowczy, z artystyczną duszą i twardo stąpającym po ziemi umysłem. Czuję się przy nim bezpiecznie - dodawała.

Nikogo i niczego w życiu nie byłam tak pewna, jak tej relacji. Bardzo mnie wspiera i rozumie. Jest moją bezpieczną przystanią, do której zawsze chcę wracać, kiedy wzbierają fale show-biznesu - ujawniła piosenkarka.

Roksana Węgiel postawiła na zmiany

U boku nowego partnera Roksana Węgiel postanowiła się zmienić. Za pośrednictwem InstaStories 18-latka pochwaliła się nową fryzurą. Gwiazda porzuciła blond.

Wróciłam do naturalnego koloru - oznajmiła Roksana Węgiel, pokazując jednocześnie zdjęcie.

Dobrze wygląda w tym kolorze?

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić