Roksana Węgiel podjęła decyzję. Wielka zmiana!

21

Roksana Węgiel przyjęła oświadczyny i wszystko wskazuje na to, że za jakiś czas weźmie ślub z Kevinem Mglejem. Jak będzie się nazywać po zawarciu małżeństwa? Na to pytanie młoda wokalistka odpowiedziała w rozmowie z portalem swiatgwiazd.pl.

Roksana Węgiel podjęła decyzję. Wielka zmiana!
Roksana Węgiel (Instagram)

Ogromne poruszenie wywołała informacja o tym, że Roksana Węgiel została narzeczoną Kevina Mgleja. Wokalistka już jakiś czas temu przyjęła oświadczyny. Okazuje się, że krótko później zakochani zaczęli planować ślub!

Jak Roksana będzie się nazywać po przyjęciu sakramentu małżeństwa? - Wszyscy kojarzą mnie jako Roxie Węgiel - zauważyła młoda artystka w rozmowie ze swiatgwiazd.pl.

Na pewno zostanę przy swoim, ale Kevina będzie dodane. Będę miała dwa nazwiska - ujawniła.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: W kluczowym dokumencie rządu nie ma planu na 800 plus. Dlaczego?

Po ślubie zatem będzie się nazywać Roksana Węgiel-Mglej. Na razie nie wiadomo, kiedy dojdzie do uroczystej ceremonii. Wokalistka ujawniła natomiast, że... ma już na oku wymarzoną suknię.

Mam już upatrzoną i wymarzoną, ale nie chcę na razie nic zdradzać - zaznaczyła, cytowana przez swiadgwiazd.pl.

Intercyza? Roksana Węgiel odpowiada

Roksana Węgiel została również zapytana o intercyzę. Gdy reporterka wspomnianego serwisu poruszyła ten wątek, gwiazda była nieco zakłopotana.

To newralgiczny temat. Uważam, że jak się jest z kimś w małżeństwie, to i tak wszystko macie wspólne, wszystko jest wasze. To jest ciężki temat, jeszcze o tym nie rozmawialiśmy. Kiedy masz zdrową relację w małżeństwie, żyjecie po prostu razem - tłumaczyła.

Młoda artystka ujawniła również, że bolą ją przykre komentarze, które internauci kierują pod adresem jej partnera. - Mnie to nie dotyka, ale jak ludzie wylewają tyle jadu w stronę twoich ukochanych, najbliższych osób, to już nie jest tak miło i mam wyrzuty sumienia, bo oni żyją w ekosystemie ze mną i się im za to dostaje. Wtedy mnie to boli, ale wychodzę z założenia, że nie można się tym przejmować - podsumowała.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić