oprac. Alicja Nowosielska| 

Rolnik posunął się za daleko? Pracownik TVP go broni

244

Uczestnik "Rolnik szuka żony" szybko zdecydował, że chce dzielić życie z Bogusią. Oświadczył jej się po kilku dniach znajomości, a już wcześniej próbował zbliżyć się do kobiety. Reżyser programu nie widzi w tym nic zdrożnego.

Rolnik posunął się za daleko? Pracownik TVP go broni
Krzysztof szybko odważył się dotykać Bogusie w... intymne miejsca (TVP)

Najstarszy uczestnik 8. edycji randkowego show TVP nie ukrywał, że bardzo zależy mu na znalezieniu drugiej połówki. 55-letni Krzysztof postanowił nie tracić czasu i po 4 dniach znajomości z Bogusią podjął decyzję o zaręczynach.

Zanim do tego doszło, próbował fizycznie zbliżyć się do kobiety. Kamery programu "Rolnik szuka żony" uchwyciły, jak Krzysztof podczas jazdy samochodem próbował złapać Bogusię za krocze. Kobieta odsunęła jego rękę i obróciła wszystko w żart, ale zachowanie mężczyzny oburzyło widzów TVP.

Ale produkcja go broni. Ku zaskoczeniu wielu reżyser programu Konrad Smuga nie widzi w postawie Krzysztofa nic zdrożnego.

Uważam, że w parze z miłością powinna iść bliskość. Są dorośli. Krzysiu wykonał gest, Bogusia się ucieszyła, jednocześnie określiła granicę. Porozmawiali o tej granicy jak dojrzali ludzie i nie przekroczył jej dalej, uszanował to. To może być ładny przykład, jak rozmawiać i uszanować czyjeś zdanie, będąc w obrębie poznawania się - powiedział w rozmowie z "Party".

Zaznaczył, że nie rozumie reakcji widzów. Reżyser uważa, że w zachowaniu rolnika Krzysztofa nie ma co się doszukiwać sensacji, a tym bardziej kontrowersji.

Tam tak naprawdę nic złego się nie wydarzyło, a jednocześnie otwarcie udało się porozmawiać o czymś, co też, nie znając drugiego człowieka, jest trudne, bo to są sprawy intymne. Ja uważam, że to super wyszło między nimi. Co w tym było niesmacznego? - podsumował.
Zobacz także: Rafał Brzozowski – od uczestnika "The Voice" po czołową gwiazdę TVP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić