"Rolnik szuka żony". Elżbieta puściła parę z ust. Co dalej z Markiem?

1

Przed nami finał programu "Rolnik szuka żony", w którym zobaczymy, której parze udało się zostać razem. Jedna z uczestniczek, Elżbieta, zdążyła już jednak coś zdradzić.

"Rolnik szuka żony". Elżbieta puściła parę z ust. Co dalej z Markiem?
Elżbieta mogła się zdradzić z tym, jak potoczyła się jej relacja z Markiem (fot. Instagram)

Elżbieta przez dłuższy czas nie była szczególnie lubiana przez widzów ósmego sezonu "Rolnik szuka żony". Wielu z nich uważało, że kobieta urządziła w swoim gospodarstwie obóz pracy, bo zagoniła praktycznie wszystkich kandydatów do pracy w ogrodzie.

Ten obraz lekko się zmienił, gdy Elżbieta zaproponowała Markowi wspólne mieszkanie, co przyjęto z ogromnym zaskoczeniem. Jednak fani programu wciąż byli podzieleni w kwestii ich związku – jedni twierdzili, że parę łączy prawdziwe uczucie, inni uważali, że Marek nic nie czuje do Eli i jego starania i zachowanie są sztuczne.

Wychodzi na to, że mogli mieć rację, bo Elżbieta zdradziła co nieco na swoim instagramowym profilu. Jedna z fanek postanowiła dać jej znać w komentarzu, że trzymała kciuki za jej związek": "Ela, a tak wam kibicowałam".

Wymowna odpowiedź Eli

Odpowiedź rolniczki była krótka, ale wiele mówiąca. "Życie" – odpisała. Co więcej, rolniczka polubiła komentarze, które uderzały w Marka.

"Elu, lepiej wcześniej niż później. Znam tego człowieka i wiem, co mówię" – brzmiał jeden z nich.

Czyżby relacja Elżbiety z Markiem faktycznie zakończyła się porażką? Czy jednak uczestniczka programu specjalnie podbija emocje przed finałem? Już niebawem się dowiemy.

Zobacz także: Ostatnie rajskie rozdanie w "Hotelu Paradise"
Autor: KDH
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić