"Rolnik szuka żony". Kamila Boś zmiażdżona! "Okropna baba"

51
Podziel się:

Ogromnych emocji dostarczył widzom finałowy odcinek programu "Rolnik szuka żony". Fani tej produkcji szczególnie dużo pisali o spotkaniu Kamili z jej kandydatami. "Każdy miałby dość" - podkreślali.

"Rolnik szuka żony". Kamila Boś zmiażdżona! "Okropna baba"
Kamila Boś (AKPA)

Widzowie byli bardzo mocno zaangażowani w śledzenie finałowego odcinka programu "Rolnik szuka żony". Nie tylko oglądali poczynania głównych bohaterów, ale i na bieżąco wszystko komentowali. Sporo emocji wywołała Kamila Boś, którą oglądający okrzyknęli mianem "królowej pieczarek".

Już od początku programu była niezwykle wybredna i w każdym kandydacie dostrzegała wady. Ostatecznie wybrała Adama, jednak błyskawicznie przyznała, że nic z tego nie będzie.

W finałowym odcinku spotkała się z prawie wszystkimi kandydatami, których zdążyła odrzucić. Zabrakło tylko Janka. Podczas rozmowy z Adamem 28-latka usiłowała ustalić, dlaczego im się nie powiodło.

Utwierdziłam się w przekonaniu, że przyszedł do tego programu, bo mu się spodobałam, ale myślał, że to kobieta ma go zdobywać - żaliła się Marcie Manowskiej. - Jeśli komuś zależy i ktoś chce, to nie jest tak, że kamery gasną i kontakt gaśnie - dodawała.

"Rolnik szuka żony". Widzowie rozjuszeni postawą Kamili

Kamila Boś zirytowała widzów swoją postawą. Dali oni upust emocjom na oficjalnym profilu "Rolnika" na Instagramie. Oto kilka komentarzy:

Wieczna pretensja. Chłopy, wygraliście, przegrywając;
Dziwna babka. Wcale się nie dziwie, że nie może sobie nikogo znaleźć. Cały czas pretensje. Każdy miałby dość;
Żadnych konkretów, tylko marudzenie i jęczenie. Strasznie męcząca osoba;
Co za okropna baba. Paskudny ma charakter;
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić