Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
MDO
|

"Rolnik szuka żony". Kamila Boś zmiażdżona! "Okropna baba"

32
Podziel się:

Ogromnych emocji dostarczył widzom finałowy odcinek programu "Rolnik szuka żony". Fani tej produkcji szczególnie dużo pisali o spotkaniu Kamili z jej kandydatami. "Każdy miałby dość" - podkreślali.

"Rolnik szuka żony". Kamila Boś zmiażdżona! "Okropna baba"
Kamila Boś (AKPA)

Widzowie byli bardzo mocno zaangażowani w śledzenie finałowego odcinka programu "Rolnik szuka żony". Nie tylko oglądali poczynania głównych bohaterów, ale i na bieżąco wszystko komentowali. Sporo emocji wywołała Kamila Boś, którą oglądający okrzyknęli mianem "królowej pieczarek".

Już od początku programu była niezwykle wybredna i w każdym kandydacie dostrzegała wady. Ostatecznie wybrała Adama, jednak błyskawicznie przyznała, że nic z tego nie będzie.

W finałowym odcinku spotkała się z prawie wszystkimi kandydatami, których zdążyła odrzucić. Zabrakło tylko Janka. Podczas rozmowy z Adamem 28-latka usiłowała ustalić, dlaczego im się nie powiodło.

Utwierdziłam się w przekonaniu, że przyszedł do tego programu, bo mu się spodobałam, ale myślał, że to kobieta ma go zdobywać - żaliła się Marcie Manowskiej. - Jeśli komuś zależy i ktoś chce, to nie jest tak, że kamery gasną i kontakt gaśnie - dodawała.

"Rolnik szuka żony". Widzowie rozjuszeni postawą Kamili

Kamila Boś zirytowała widzów swoją postawą. Dali oni upust emocjom na oficjalnym profilu "Rolnika" na Instagramie. Oto kilka komentarzy:

Wieczna pretensja. Chłopy, wygraliście, przegrywając;
Dziwna babka. Wcale się nie dziwie, że nie może sobie nikogo znaleźć. Cały czas pretensje. Każdy miałby dość;
Żadnych konkretów, tylko marudzenie i jęczenie. Strasznie męcząca osoba;
Co za okropna baba. Paskudny ma charakter;
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(32)
mój nik
4 miesiące temu
bez znaczenia.
mój nik
4 miesiące temu
ha ha ha a dla mnie to zupełnie bez znaczenia, mam głęboko gdzieś kamilę, jej pieczarki, mercedesa i cały ten program :)
nick
6 miesięcy temu
Kamila Boś -super babka , śliczna , zgrabna , mądra , z prawidłowo ukształtowana osobowością i systemem wartości . Gdybym była mężczyzną walczyłabym o jej względy . Oświeconym , myślącym ludziom Kamila Boś imponuje swoja dojrzałą , odpowiedzialna postawą , ona myśli zawsze do przodu , a nie ulega chwilowym emocjom . Pozdrawiam Kamila :)
GOść
6 miesięcy temu
Pytam się a po co ci to znaczy ten program ?
Ufffoludek
6 miesięcy temu
Kto im wybiera takie mamajasy?
Ninka
6 miesięcy temu
Ma złe oczy.
Wieszcz
6 miesięcy temu
Prorok Izajasz powiada- I choćby na złotym siedziała, uwierać ją będzie.
pit
6 miesięcy temu
Uspokoiła mnie ta wiadomość . Teraz z czystym sumieniem mogę zjeść obiad .
wiechoski
6 miesięcy temu
Kamila, jesteś super babka. Po co ci telewizyjni "gracze". Idź swoją drogą, ale nie przesadzaj. Życie ucieka. Powodzenia.
widz
6 miesięcy temu
Ja odniosłam wrażenie ze Panowie przyszli do programu sie lansowac a nie zakochać nie uroda świadczy o człowieku a co sie ma w głowie..mieszczuchy lansowicze cwaniaki tyle w tym temacie.
wojtas
6 miesięcy temu
myślę, że winę za stan rzeczy ponosi kasa, potrafi popsuć dużo
jojo
6 miesięcy temu
Biznes tatusia, zrobiony dawno temu na przebitkach samochodów i starych układach.
Rolnik
6 miesięcy temu
Pablo jak jesteś ciekawy czy warto do niej zagadać bo ma dużo hajsu to szykuj sie na intercyze i na to że zawsze będziesz kimś gorszym w tym związku a każda kłótnia będzie się kończyć słowami- nie podoba się?! To zabieraj swoje ciuchy i... Powodzenia w miłości.
Pablo
6 miesięcy temu
Pytanie do redakcji oraz komentatorów odnośnie opisywania przez dziennikarzy posiadania hal, firmy majątku itp. przez uczestniczkę, aktywną osobę która osiągnęła sukces dzięki przebojowości itp. Odnośnie działalności związanej z produkcją pieczarek to pytam: jaką działalność dokładnie prowadzi Pani Kamila gdzie jest właścicielką niby całego biznesu. Jeśli ktoś zna dokładne dane tego podmiotu gdzie jest właścicielką, to proszę o odpowiedź chyba że rzeczywistość wygląda trochę inaczej ;) ????
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić