aktualizacja 

"Warto było czekać". Marta z "Rolnik szuka żony" pokazała zdjęcia

11

Uczestnicy 7. edycji programu "Rolnik szuka żony" już niebawem powitają na świecie swoje pierwsze dziecko. Marta Paszkin i Paweł Bodzianny wzięli udział w rodzinnej, ciążowej sesji zdjęciowej, której efektami pochwalili się w mediach społecznościowych.

"Warto było czekać". Marta z "Rolnik szuka żony" pokazała zdjęcia
Marta Paszkin zachwyciła fanki nowymi zdjęciami (AKPA)

Siódma edycja programu "Rolnik szuka żony" obfitowała w wiele zwrotów akcji, przy czym większość kończyła się łzami i aferkami. Nic więc dziwnego, że wśród widzów pojawiło się wątpliwości, czy któremukolwiek z uczestników uda się odnaleźć miłość.

Pomimo skomplikowanych relacji, po 7. sezonie randkowego show, utworzyły się dwa szczęśliwe i trwałe związki. Marta i Paweł po emisji programu "Rolnik szuka żony" wystąpili w "Dance Dance Dance", a później kupili swój pierwszy wspólny dom.

Niedługo potem ogłosili zaręczyny. Szybko pojawiły się też plotki o ciąży. W lutym 2022 r. Marta Paszkin i Paweł Bodzianny potwierdzili, że spodziewają się dziecka. Teraz para zdecydowała się opublikować efekty ciążowej sesji zdjęciowej.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Jakiego nie wymyśliłabym tu opisu, będzie brzmieć albo zbyt banalnie, albo zbyt intymnie. Napiszę więc tylko tyle, że warto było tyle czekać na męża. Podczas naszego krótkiego pobytu w Warszawie, przemieszczając się od stołu do stołu, wyskoczyliśmy na chwilę do parku na spontaniczną sesje, której taki jest oto efekt - napisała uczestniczka "Rolnika".

Przyszli rodzice pozują w wiosennym anturażu, wśród kwitnących drzew owocowych. Marta podtrzymuje brzuch, podkreślając swój brzemienny stan. Na niektórych ujęciach para pozuje razem.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Fani są zachwyceni opublikowanymi zdjęciami: "Ależ się na Was patrzy, po prostu widać prawdziwą miłość", "Widać ogrom szczęścia i miłości na tych zdjęciach", "Szczęście bije po oczach".

Zobacz także: Rolnicy znajdują żony. Hit TVP naprawdę działa
Autor: MPS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić