aktualizacja 

"Rolnik szuka żony": Tak dziś wygląda Ewelina. Maciej ma czego żałować?

4

Przed dwoma laty Ewelina bez powodzenia szukała miłości w programie "Rolnik szuka żony". Maciej szybko odesłał dziewczynę do domu, choć jak zauważają internauci, dziś może tego żałować. Jego kandydatka rozkwita.

"Rolnik szuka żony": Tak dziś wygląda Ewelina. Maciej ma czego żałować?
Ewelina nie znalazła w programie TVP męża, ale zyskała spore grono fanów. Ci w ostatnim czasie komplementują jej wygląd (Materiały prasowe)

Widzowie siódmej edycji programu "Rolnik szuka żony" z pewnością pamiętają Ewelinę. Sympatyczna i pogodna kandydatka z Podlasia, obdarzona niewątpliwym plastycznym talentem, szybko zyskała sympatię fanów, jak i samego Macieja. Dziewczyna ujęła rolnika własnoręcznie naszkicowanym portretem dołączonym do listu. Ewelina jest z wykształcenia grafikiem, a na co dzień ilustratorką bajek dla dzieci.

Wydawało się, że tych dwoje przypadło sobie do gustu. Ona marzyła o zaradnym mężczyźnie z poczuciem humoru, on o kobiecie "o filigranowej budowie ciała". Jednak już po pierwszej randce okazało się, że między uczestnikami hitu TVP nie ma tzw. chemii.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Rolnicy znajdują żony. Hit TVP naprawdę działa

Ewelina usłyszała od Macieja, że jest "świetną laską", ale nie chce jej dawać nadziei. Decyzję rolnika przyjęła ze zrozumieniem, twierdząc, że spodziewała się takiego obrotu spraw.

- Ja wiedziałam, że będę na pierwszej randce i po niej wrócę do domu - mówiła przed kamerą.

Choć Ewelina szybko wróciła do domu, za sprawą udziału w programie zyskała całkiem spore grono fanów, które dziś obserwuje jej konto w mediach społecznościowych. Na instagramowym profilu Ewelina publikuje nie tylko swoje prace, ale i zdjęcia. Jak zauważyli niedawno internauci, dawna kandydatka Macieja, rozkwita. Przeszła wyraźną zmianę.

Ewelina nosi obecnie inną fryzurę niż tą, którą pamiętamy z programu. Ilustratorka ma dłuższe włosy, a fanom podoba się zwłaszcza ich głęboki kolor, o który dopytują w komentarzach. Pod jej najnowszymi zdjęciami znajdziemy liczne komplementy.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

"Cudownie wyglądasz", "Ślicznotka" - czytamy w komentarzach. A wam jak podoba się nowy wizerunek Eweliny? Jak sądzicie, Maciej ma czego żałować?

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: KME
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić