Nie, to nie są dwie różne osoby. Pogodynka TVN zdradza przyczyny metamorfozy

5

Pogodynka TVN Anna Dec wrzuciła do sieci dwa zdjęcia, na których wygląda zgoła odmiennie. Uwagę przykuwa twarz kobiety. Czym spowodowana jest wyraźna metamorfoza 32-latki?

Nie, to nie są dwie różne osoby. Pogodynka TVN zdradza przyczyny metamorfozy
Anna Dec podała przyczynę metamorfozy (AKPA, Instagram)

Anna Dec ma całkiem pokaźne grono fanów. Jej instagramowy profil śledzi blisko 80 tysięcy osób. Właśnie z nimi prezenterka pogody w TVN postanowiła podzielić się przyczyną swojej metamorfozy.

Dec pokazała dwie fotki. Najistotniejsze różnice? Oczywiście sposób uczesania, ale i wygląd twarzy. Jak to możliwe, że zmieniła się tak mocno? Pogodynka wszystko postanowiła wyjaśnić.

Mam sobie takie porównanie. Waga podobna, choć zdjęcie na górze to 2 miesiące przed porodem z Zu, te ponad 4 lata temu. Zdjęcie poniżej to znacznie bliższa perspektywa do rozwiązania. Choć waga podobna, pod sercem syn, praktykuję co jakiś czas masaże twarzy od drugiego trymestru, ale widzę, jak lżejszy makijaż lepiej robi i leczenie ortodontyczne, które trwało ponad 2 lata po pierwszym porodzie, to była jedna z lepszych inwestycji w siebie, której do tej pory nie żałuję - podkreśliła Dec.

Zmienił się nie tylko jej wygląd. Okazuje się, że prezenterka zdołała rozwiązać uporczywe dolegliwości.

Poza subtelniejszymi rysami, zniknęły problemy z bólem głowy przez zaciskanie zębów. Btw. (swoją drogą - dop. red.), marynarki w ciąży są super według mnie. Zupełnie inne proporcje. I dzięki mojej miłości do oversize, będę śmigać w nich też ważąc naście kg mniej - podsumowała.

Kim jest Anna Dec?

Anna Dec urodziła się 26 lipca 1989 roku. Wychowała się w miejscowości Łapy (powiat białostocki). Studiowała socjologię na uniwersytecie w Białymstoku. Poza tym kształciła się na kierunkach "zarządzanie i marketing" oraz "komunikacja społeczna i PR" na prywatnej uczelni w Warszawie.

Od dłuższego czasu współpracuje ze stacją TVN. Ta kooperacja rozpoczęła się w 2013 roku, gdy uzyskała funkcję prezenterki pogody w TVN Meteo.

Zobacz także: Anja Rubik ma żal do swoich rodziców: "Nigdy nie rozmawialiśmy o emocjach"
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić