aktualizacja 

Roxie Węgiel wracała nocą do domu. Przykre, co się stało

77

Roksana Węgiel, która niedawno skończyła 18 lat, jest w trakcie pisania matur. To jednak nie sprawiło, że zawiesiła swoją karierę. Wręcz przeciwnie — piosenkarka dużo podróżuje i koncertuje. I właśnie wracając z jednego z występów miała przygodę, przez którą mogła nie zdążyć na kolejny egzamin.

Roxie Węgiel wracała nocą do domu. Przykre, co się stało
Roksana Węgiel miała problemy na trasie. (AKPA, Instagram)

Roksana Węgiel skończyła niedawno 18 lat i wtedy otworzyła się na temat swojego związku. Ukochany artystki, czyli Kevin Mglej, pracował nad albumem Roxie "13+5", a teraz aktywnie wspiera jej karierę.

Roksana Węgiel przed maturą

Nikogo i niczego w życiu nie byłam tak pewna, jak tej relacji. Bardzo mnie wspiera i rozumie. Jest moją bezpieczną przystanią, do której zawsze chcę wracać, kiedy wzbierają falę show-biznesu – mówiła w rozmowie z Plejadą.

W niedzielę 14 maja chłopak Roksany towarzyszył jej na koncercie w Bełchatowie. Po wszystkim para wspólnie wracała do domu. Wtedy jednak przytrafił się mały wypadek, który mógł mocno zaszkodzić wokalistce.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Agata Kulesza wspomina "Taniec z gwiazdami". Mówi, czy córka widziała jej występy

Okazało się, że w trakcie powrotu w aucie pary przebiła się opona. Musieli stanąć w małej miejscowości w okolicach Bełchatowa.

Roksana oznajmiła na Instagramie, że jest już bardzo późno, a przed nimi wiele godzin jazdy. Dodała, że musi dojechać, ponieważ w poniedziałek 15 maja ma maturę.

Jesteśmy w jakiejś wsi gdzie koło Bełchatowa. Bo uwaga, uwaga... przebiła nam się opona. Wracamy właśnie do Jasła. Jeszcze cztery godziny drogi przed nami. Bo jutro mam maturę z polskiego. Trzymajcie kciuki, żebym zdążyła na nią w ogóle — powiedziała Węgiel.

Na kolejnych stories Roksana pokazała Kevina, który próbuje naprawić oponę. Po kilku próbach udało mu się to i para ruszyła w dalszą trasę.

Roksana pokazała ostatnie zdjęcia w nocy. Wynikało z nich, że wciąż ma do pokonania kilkaset kilometrów, co zajmie jej co najmniej kilka godzin. Wygląda na to, że na maturę zdąży, ale nie ma mowy o odpoczynku czy wyspaniu się.

Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić