BOB| 
aktualizacja 

Rozenek idzie pod skalpel. Mówi o kolejnej operacji

45

Czyżby w świecie celebrytek nadchodziła nowa moda? Małgorzata Rozenek-Majdan ogłosiła, że chce poddać się zabiegowi pomniejszenia biustu. - Już mi się znudził - mówi wprost.

Rozenek idzie pod skalpel. Mówi o kolejnej operacji
Małgorzata Rozenek-Majdan zapowiada pomniejszenie biustu (AKPA)

Powiększanie biustu już nikogo nie dziwi w świecie gwiazd. Kobiety regularnie decydują się na taki zabieg. Niektóre celebrytki otwarcie się do tego przyznają, a inne wolą taką informację zachować dla siebie. Wygląda jednak na to, że trend powoli się zmienia.

Małgorzata Rozenek-Majdan chce pomniejszyć biust

Nie jest tajemnicą, że powiększone piersi ma Małgorzata Rozenek-Majdan. Gwiazda licznych programów TVN mówiła o tym wielokrotnie. Teraz bierze udział w programie "Rozenek cudnie i chudnie", w którym walczy z nadmiarem kilogramów.

Celebrytka przyznała, że dwukrotnie powiększała biust. Pierwszy raz przed poznaniem obecnego męża. Ponownie skorzystała z chirurgii plastycznej, gdy już była w związku z Radosławem Majdanem. Co ciekawe, były piłkarz był temu przeciwny.

42-latka właśnie dojrzała do decyzji, że czas na kolejną zmianę. Tym razem nie będzie powiększać, a pomniejszać piersi.

- Teraz wrócę do tego momentu, w którym byłam, jak Radosław mnie poznał. Już mi się znudził taki duży biust. Nacieszyłam się nimi bardzo i teraz mam dokładnie w drugą stronę, że już mnie one nie bawią - mówi w swoim programie.
Zobacz także: Małgorzata Rozenek: "Nie mogłabym bez przerwy wypoczywać"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić