Rozenek-Majdan bez ogródek. Wprost mówi o seksie

33

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan ochoczo obnoszą się ze swoimi uczuciami. Teraz celebrytka postanowiła opowiedzieć o ich sferze intymnej. Zdradziła, jak wygląda ona po przyjściu na świat Henryka.

Rozenek-Majdan bez ogródek. Wprost mówi o seksie
Małgorzata Rozenek-Majdan (AKPA)

W rozmowie z "Super Expressem" Małgorzata Rozenek-Majdan podjęła temat seksu w ciąży i po ciąży. Zdradziła też, jak Radek Majdan zachowywał się w okresie wyczekiwania na narodziny Henia.

To był jeden z piękniejszych czasów naszego bycia razem. Pamiętam wiele wspaniałych momentów z tego okresu, które do dziś doceniamy. To bardzo mocno scala. Radosław był nad wyraz opiekuńczy i robił wszystko przez całą ciążę, żeby było mi dobrze - ujawniła.

A jak odniosła się do wątku współżycia? - Uważam, że seks w ciąży i po ciąży to bardzo ważny element życia każdej pary i tego, że nagle z pary musimy przetransformować się na rodziców - dodała.

Każda para przechodzi to po swojemu. To jest ważne, żeby przejść przez ten etap na spokojnie. Czasem warto zasięgnąć porad specjalistów - podkreśliła.

Radek i Małgosia nie śpią sami!

Małgorzata Rozenek-Majdan nie ukrywa, że wręcz oszalała na tle swojego synka. Do tego stopnia, że pozwala mu sypiać między sobą i Radkiem. Nie wpływa to jednak negatywnie na życie erotyczne pary.

Henryk z nami śpi, ale nie zastanawiałam się nigdy nad tym aspektem. Wiem jak szybko dzieci dorastają i jak bardzo na niego czekaliśmy. Cieszymy się z każdej spędzonej z nim chwili i nie ma takiej możliwości, żebyśmy go z naszego łóżka na razie na tym etapie wyrzucali… Seksem można się cieszyć nie tylko w sypialni - podsumowała.
Zobacz także: Pieniądze to temat tabu w rodzinach. Adam Bodnar mówi, jak się zabezpieczyć
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić