aktualizacja 

Zdjęcia z porodówki oburzyły internautów. Dziecko miało jeden dzień

215

Młodą mamę zalała fala krytyki. Przekuła córce uszy zaledwie dzień po narodzinach. Internauci nie wytrzymali i w komentarzach dali upust emocjom.

Zdjęcia z porodówki oburzyły internautów. Dziecko miało jeden dzień
Przekuła córce uszy dzień po narodzinach. Internauci nie wytrzymali (TikTok, @laraticaofficial)

Młoda mama opublikowała na TikToku zdjęcie swojej córki Lary. W sieci zawrzało. Okazało się, że kobieta przekuła dziewczynce uszy zaledwie dzień po narodzinach. Prawda wyszła na jaw przez wideo, w którym matka porównuje, jak przez kilka miesięcy zmieniła się dziewczynka.

Przekuła córce uszy dzień po narodzinach. Wielu rodziców nie wytrzymało. Stwierdzili, że powinna dać dziewczynce dorosnąć, a przede wszystkim pozwolić jej zdecydować samodzielnie.

Może to tylko ja, ale w dniu narodzin moich dzieci przekłucie uszu znajdowało się bardzo daleko na liście moich obaw - napisała jedna z komentujących.
Dlaczego nie mieliby mieć wyboru, czy chcą sobie przekłuć uszy, czy nie? Pozwolę moim dzieciom zdecydować, kiedy zrozumieją te rzeczy.

Inni bronili decyzji matki pisząc, że w niektórych kulturach powszechne jest przekłuwanie uszu młodym dziewczynom we wczesnym okresie życia. Zwracali też uwagę, że jest to coraz popularniejsze na całym świecie.

Matka twierdziła, że ​​małżowiny uszne tak malutkich dzieci są bardziej miękkie. Twierdziła też, że jej córka nie odczułaby większego bólu, a oprócz tego "nawet nie zareagowała".

Wow, to jest dla mnie poniżej poziomu… po prostu nie mogę zrozumieć. I boli tak samo, jak gdy są starsze! Nie oszukuj się - grzmią komentujący.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Zobacz także: Słonie afrykańskie. Dwa maluchy zagrożonego gatunku urodziły się w zoo w Meksyku
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić