aktualizacja 

Tak zakupy robi teraz Rozenek. W sklepie stosuje jedną prostą zasadę

28

Małgorzata Rozenek-Majdan dba o swoich najbliższych. Okazuje im nie tylko wsparcie i miłość, ale także pilnuje zdrowego żywienia dzieci i małżonka. Okazuje się, że gwiazda TVN częściej jest wegetarianką niż konsumentką mięsnych potraw. Podobnie jej dzieci oraz mąż Radosław Majdan. Czego nie je rodzina Małgosi Rozenek?

Tak zakupy robi teraz Rozenek. W sklepie stosuje jedną prostą zasadę
Małgorzata Rozenek-Majdan jest wegetarianką! Oto, czego nie mogą jeść jej dzieci (AKPA, AKPA)

Małgorzata Rozenek-Majdan od lat kojarzona jest z programem "Perfekcyjna Pani Domu". Ten przydomek przylgnął do niej na dobre. Gwiazda TVN nie narzeka i sprytnie go wykorzystuje, zdradzając fanom patenty na urządzanie wnętrz czy zdrowe posiłki. Tych ostatnich w jej codziennej diecie nie brakuje.

Żona Radosława Majdana nie tylko regularnie ćwiczy na siłowni. Mama trójki dzieci uzupełnia zdrowy styl życia odpowiednią dietą. Korzysta na tym cała rodzina. Jej synowie Stasio, Tadeusz i Henryk również jedzą pożywne posiłki. Jak się okazuje... ubogie w mięso, bo tego Rozenek unika jak ognia.

Małgorzata Rozenek jest wegetarianką, a przynajmniej stara się unikać mięsa w codziennej diecie. Stawia na produkty roślinne i jak sama przyznaje, kocha jeść.

My kochamy jeść. Ja kocham najbardziej z całej rodziny. Moi synowie też kochają jeść. Radosław jest z nas wszystkich najbardziej rozsądny, jeśli chodzi o jedzenie - powiedziała w rozmowie z "Jastrząb Post".

Synowie i mąż Rozenek stawiają na proste składniki. Perfekcyjna Pani Domu unika produktów ze złożonymi składami i dodatkami. Im prościej tym lepiej. Podobnie z mięsem - wszystko co związane z mięsem trafia na czarną listę. Co w takim razie je "Gang Majdana"?

Ja bardzo lubię proste składniki, które nie są przesadzone z jakimiś dodatkami. Bardzo lubię warzywa. My w domu nie jemy mięsa, więc wszystko, co jest związane z mięsem, odpada. Przede wszystkim to są różnego rodzaju połączenia warzyw, kasz, makaronów - wyznaje gwiazda.

Z rozmowy dowiadujemy się również, że żona Radosława Majdana bardzo lubi sałaty i sery, na przykład kozie. Często dodaje do nich sos winegret, który nieskromnie "robi najlepszy na świecie". Na koniec Rozenek dodaje, że jej ulubioną potrawą jest... wegetariański rosół.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Małgorzata Rozenek o wyrzutach sumienia po zjedzeniu ciastka
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić