Rozenek pojechała na obóz Lewandowskiej. Mówi szczerze, co o tym myśli

26

Anna Lewandowska już od 2014 roku organizuje obozy sportowe. Często biorą w nich udział gwiazdy i celebrytki. Tym razem zdecydowała się na to Małgorzata Rozenek. Dla prezenterki DDTVN jest to już drugi taki wyjazd. W jednym z wywiadów powiedziała szczerze co o tym myśli.

Rozenek pojechała na obóz Lewandowskiej. Mówi szczerze, co o tym myśli
Małgorzata Rozenek (AKPA, JAREK PRASZKIEWICZ)

Małgorzata Rozenek jest znana z niemal perfekcyjnej sylwetki. Bardzo o nią dba, często chodzi na siłownię i zdrowo się odżywia. Nie ukrywa, że dużą inspiracją w zakresie fitnessu jest dla niej Anna Lewandowska.

Rozenek szczerze o obozie Lewandowskiej

W kwietniu 2022 roku Małgorzata Rozenek po raz pierwszy wzięła udział w Camp by Ann w Dojo Stara Wieś. Była zachwycona ćwiczeniami, uczestnikami i atmosferą, która panowała przez cały wyjazd. W jednym z postów na Instagramie podziękowała Annie Lewnadowskiej i wszystkim kobietom, które z nią wyjechały.

Wszystkim uczestniczkom tego niezwykłego obozu przybijam piątkę. Dałyśmy z siebie wszystko. Szczególnie dziękuję dziewczynom z naszego domku. Pokazujemy, że można być i pięknym, mądrym i wyćwiczonym. Do następnego - napisała o pierwszym obozie na Instagramie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Tak wygląda w wieku 35 lat. Zdradziła receptę na niesamowitą figurę

Małgorzata Rozenak słowa dotrzymała i pojawiła się na następnym obozie. W styczniu ponownie wybrała się na Camp by Ann w Dojo Stara Wieś. W rozmowie z reporterką Plotka opowiedziała co sądzi o takiej aktywności. Po raz kolejny nie kryła swojego zachwytu.

To jest niezwykłe miejsce, niezwykłe przeżycie. Polecam każdej kobiecie myśli o czymś, co mogłaby zrobić dla siebie. [...] To, co jest najważniejsze w tym spotkaniu kilkudniowym to atmosfera, w której przebywasz. Przebywasz z dużą ilością dziewczyn, które przyjechały w dokładnie takim samym celu jak ty, które niezwykle się wspierają, które łączy to, że przechodzą przez ten bardzo trudny obóz, więc wszystkie wyjeżdżamy stamtąd zmordowane fizycznie, ale bardzo podbudowane psychicznie - powiedziała Rozenek.
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić