Rozenek z wielkim krzyżem na szyi. Sprowokowała ludzi. "Do kościoła"

15

Małgorzata Rozenek opublikowała w sieci nowe zdjęcie. Zrobiła to w niedzielę chwilę przed południem. Godzina i pora dnia nie jest przypadkowa? Internauci patrzą i nie wierzą. "Gotowa do kościoła" - czytamy komentarz pod fotografią zamyślonej gwiazdy.

Rozenek z wielkim krzyżem na szyi. Sprowokowała ludzi. "Do kościoła"
Rozenek gotowa na niedzielę. Z krzyżem na szyi prowokuje internautów. "Gotowa do kościoła" (AKPA, AKPA)

Małgorzata Rozenek-Majdan to jedna z najsłynniejszych polskich gwiazd. Wcześniej znana jako "Perfekcyjna pani domu", dziś prowadzi "Dzień Dobry TVN". Oprócz telewizji prężnie działa również w mediach społecznościowych. To właśnie na Instagramie pochwaliła się zdjęciem z okazji niedzieli. Nie każdemu spodobała się fotografia żony Radosława Majdana.

Na zdjęciu widać Małgorzatę Rozenek wpatrzoną w obiektyw. Ma zamyślony wzrok i skromną pozę. Ubrana w sweter z odsłoniętym ramieniem i nienaganną fryzurą zwraca uwagę czymś jeszcze. Chodzi o dorodny naszyjnik. To chocker z czarnego materiału, do którego przymocowany jest dość duży, błyszczący krzyż. Gwiazda podpisała zdjęcie hashtagiem "sunday", czyli po polsku "niedziela".

Rozenek świętuje niedzielę z wielkim krzyżem na szyi. "Gotowa do kościoła"

Prezenterka mogła nie spodziewać się takiej reakcji internautów. Choć otrzymała liczne komentarze pod postem, niektóre nie były przychylne, a wręcz przeciwnie. Komentującym nie spodobała się wymowna biżuteria gwiazdy, zwłaszcza, że niedziela i symbol krzyża dla katolików to dwie ważne rzeczy.

Czekam na komentarze o krzyżu na szyi, czemu tam się znajduje, czemu na takiej osobie i dlaczego akurat w niedzielę. Prowokacja? Używanie symboli religijnych do zwiększenia zasięgów? - brzmi jeden z komentarzy pod postem.

Na komentarze nie trzeba było długo czekać. Internauci, postanowili napisać, co myślą o fotografii Małgorzaty Rozenek-Majdan. Wielu z nich pytało, w jakim celu nałożyła taką biżuterię, inni uszczypliwie ocenili sposób świętowania niedzieli przez gwiazdę.

Gotowa do kościoła.
Po co ten krzyż?
Ojej, serio? Przypadkowo założyła Pani krzyż w niedzielę. A do kościoła poszła?
Piękne zdjęcie, ciekawa stylizacja. Czy mogę podpytać - czego symbolem jest dla Pani taki naszyjnik?
Paradoksalnie wygląda krzyż na Pani szyi. Dla mnie to symbol cierpienia i zbawienia. Nie powinno się go nosić w taki sposób, w ogóle w taki sposób go używać.
Rozumiem, że pani jest ateistką ok, ale tym zdjęciem zniesmaczyła pani wiele swoich fanów obrażając ich symbol religijny. Taki był zamiar?

Małgorzata Rozenek-Majdan z krzyżem na szyi. Jaki ma stosunek do Kościoła?

Czy Małgorzata Rozenek-Majdan jest ateistką? Gwiazda w wywiadzie dla Wirtualnej Polski zdradziła kiedyś, że z Kościołem jej "nie po drodze" i nie akceptuje stanowiska duchownych wobec in vitro czy środowiska osób LGBT+. Gwiazda nie ochrzciła też swojego synka Henryka.

Ja mam z Kościołem nie po drodze od dłuższego czasu. (...) Nie akceptuję stanowiska kościoła wobec wielu tematów. To w połączeniu z hipokryzją niektórych duchownych powoduje, że nie jest to teraz przewodnik duchowy którego potrzebuję.
Zobacz także: Małgorzata Rozenek wierzy w moc biżuterii
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić