Rozenek zdradza kulisy balangi. Tak wyglądała pięćdziesiątką Majdana

50

10 maja Radosław Majdan świętował urodziny. Jednak szczegóły imprezy, którą wyprawiono z tej okazji, pozostawały tajemnicą dla wszystkich poza uczestnikami. Teraz Małgorzata Rozenek postanowiła zdradzić co nieco. Okazało się, że bawiono się z pompą!

Rozenek zdradza kulisy balangi. Tak wyglądała pięćdziesiątką Majdana
Niedawno Radosław Majdan obchodził urodziny. Jego żona uchyliła rąbka tajemnicy co do obchodów (AKPA, AKPA)

Małgorzata Rozenek pokazała szczegóły imprezy urodzinowej męża na Instagramie. Okazało się, że lokal, w którym jej ukochany świętował pięćdziesiątkę, miał widok na Pałac Kultury i Nauki. A to tylko jedna z licznych atrakcji czekających "Pysiulę", jak pieszczotliwie nazywa Majdana żona.

Radosław Majdan – urodziny. Gwiazdor może być dumny z bliskich

Jak wynika ze zdjęć z imprezy, urodziny Radosława Majdana zostały urządzone w stylu rock'n'rollowym. Szczególny zachwyt budzi tort jubilata, utrzymany w nietypowych kolorach, bo złocie i czerni.

Według ustaleń Pudelka Radosław Majdan mógł liczyć na obecność nie tylko żony i innych bliskich. Na liście gości miały znaleźć się takie głośne nazwiska, jak m.in. Izabela Janachowska czy Łukasz Jemioł.

Małgorzata Rozenek postanowiła pokazać, w co była ubrana w trakcie imprezy urodzinowej ukochanego. Okazało się, że gwiazda zdecydowała się na kreację utrzymaną w klimatach imprezy. Nie da się ukryć, że odniosła sukces i wyglądała jak prawdziwa dziewczyna rockmana.

Całą imprezę dodatkowo uświetnił prywatny "koncert". Nie ma wątpliwości, że nie tylko Radosław Majdan, ale i pozostali uczestnicy na długo zapamiętają tak huczną zabawę. Małgorzata Rozenek naprawdę rozpieszcza męża – z okazji urodzin odbyła się nie tylko impreza, lecz także wspólny wyjazd pary do upalnego Miami.

Wybór kierunku podróży nie był przypadkowy. Radosław Majdan to zapalony fan Formuły 1, a właśnie w Stanach Zjednoczonych mógł podziwiać zmagania ulubionych kierowców na żywo. Gwiazdor był tak wzruszony, że spontanicznie, ku zaskoczeniu internautów, opowiedział o swoich emocjach do kamery, jednocześnie płacząc ze szczęścia.

Zobacz także: Zobacz też: Małgorzata Rozenek-Majdan o seksie po ciąży
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić