aktualizacja 

Rozwód Opozdy i Królikowskiego. Fatalne wieści

167

Joanna Opozda i Antek Królikowski biorą rozwód. Choć to już pewne, że rodzice Vincenta chcą zakończyć swoje małżeństwo, jak wynika z najnowszych doniesień, nie nastąpi to szybko. Padła możliwa data pierwszej rozprawy. Szybko się od siebie nie uwolnią.

Rozwód Opozdy i Królikowskiego. Fatalne wieści
Rozwód Opozdy i Królikowskiego. Padła data. "Zabolało ją" (AKPA)

To było jedno z najkrótszych małżeńst w polskim show-biznesie. Joanna Opozda i Antek Królikowski pobrali się 7 sierpnia 2021 roku. W lutym 2022 roku media obiegła wieść, że para, która spodziewa się dziecka nie jest już razem. Vincent przyszedł na świat 22 lutego i przez długi czas miał nie poznać swojego ojca. Trud wychowania spadł na samotną matkę, Joannę Opozdę.

Okazało się, że Antek Królikowski związał się z prawniczką Izabelą. To tylko dolało oliwy do ognia i w mediach mogliśmy obserwować, jak para aktorów wymienia uszczypliwości, udostępnia prywatne wiadomości i publicznie kłóci się o to, kto zawinił bardziej. Oczywistym stało się, że Opozda i Królikowski są mężem i żoną tylko na papierze i niedługo wezmą rozwód. Teraz padła data. Niestety, nie są to dobre wieści dla zwaśnionych małżonków.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Joanna Opozda żałuje ślubu z Antkiem Królikowskim. "Zawiodłam się na miłości"

Rozwód Opozdy i Królikowskiego. Padła data. "Zabolało ją"

Joanna Opozda i Antoni Królikowski biorą rozwód, co nie jest jednak takie proste. Jak podaje "Super Express", aktorka ma już dość tej sytuacji. - Asia chciałaby mieć to wszystko za sobą. Jest już zmęczona całą sytuacją związaną z Antkiem i tym, jak podchodzi do ojcostwa - podaje informator tabloidu określony mianem "przyjaciela Joanny Opozdy".

Zabolało ją, kiedy przeczytała, że chciałby naprzemiennej opieki nad Vincentem, podczas gdy cały ciężar wychowania i utrzymania chłopca spoczywa na niej. Czara goryczy przelała się, kiedy podczas ostatniej choroby Vincenta nie mogła liczyć na Antka - dodaje.

Rozwód Opozdy i Królikowskiego nie tak szybko. Padła data możliwej rozprawy. Sąd miał potwierdzić tabloidowi, że termin nie został jeszcze wyznaczony. - Wszystko wskazuje na to, że zostanie wyznaczony pod koniec roku. Bardziej realistyczny jest jednak 2024 r. - czytamy.

Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić