Rusin odeszła z telewizji i opuściła Polskę. Nie wróci już do kraju?

132

Kinga Rusin była jedną z najsłynniejszych gwiazd TVN. Dziennikarka odeszła z pracy i wyruszyła w podróż. Już około roku zwiedza przeróżne zakątki świata. Nie wróci już do kraju?

Rusin odeszła z telewizji i opuściła Polskę. Nie wróci już do kraju?
Kinga Rusin nie wróci już do Polski? (Instagram @kingarusin, Instagram @kingarusin)

Kinga Rusin porzuciła pracę w telewizji. Odeszła z "Dzień Dobry TVN" i skupiła się na własnym biznesie. Firmę prowadzi zdalnie, nie musi być w Polsce, by doglądać swojej marki.

Dziennikarka wyjechała z Polski i zwiedza świat. Podróż Kingi Rusin i jej partnera Marka Kujawy trwa w najlepsze. Instagram gwiazdy wypełniają zdjęcia z przeróżnych zakątków świata. Zakochani odwiedzili już Malediwy czy Kenię, a obecnie przebywają na Kostaryce.

Rusin chce wynająć dom w Kostaryce. Swoimi planami podzieliła się na Instagramie. Zdradziła, że wcale nie miała w planach dłuższego pobytu w Ameryce Środkowej:

Tego nie było w planach! Mieliśmy po prostu ruszyć dalej. Tak nam się tu jednak spodobało, że wczoraj, przez kilka godzin, szukaliśmy domu na dłuższy wynajem. Dlaczego nie!

Gwiazdę urzekły dzikie plaże, wegańskie restauracje, klimat i energia. Rusin cieszy się też, że ma możliwość jazdy konnej i surfingu. Jak zdradza, wraz z partnerem wymienili się numerami z właścicielami dwóch domów:

Czy kostarykańska Santa Teresa stanie się dla nas "domem" na dłużej? Zobaczymy. Dwa miejsca wpadły nam w oko. Wymieniliśmy się numerami telefonów z właścicielami, ale na razie kontynuujemy podróż na południe. Może zaraz wrócimy…
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Ocean żółwi w Kostaryce
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić