BOB| 
aktualizacja 

Ruszyło "Sanatorium miłości 3" w TVP. Edward: "Ja lubię na golasa!"

4

W niedzielę widzowie TVP obejrzeli 1. odcinek 3. sezonu "Sanatorium miłości". Poznaliśmy wszystkich uczestników, a niektórzy od samego początku nie gryźli się w język. "Ja lubię na golasa!" - rzucił w pewnym momencie Edward.

Ruszyło "Sanatorium miłości 3" w TVP. Edward: "Ja lubię na golasa!"
Nowy sezon "Sanatorium miłości" w TVP (Facebook)

"Sanatorium miłości" to kolejny program TVP, który przyciągnął wielu widzów do stacji. Właśnie wystartował 3. sezon, a w niedzielę widzowie poznali wszystkich uczestników. Tradycyjnie będziemy śledzić losy sześciu kobiet i sześciu mężczyzn.

"Sanatorium miłości 3". Co się działo w 1. odcinku?

Pierwszy odcinek polegał przede wszystkim na przedstawieniu bohaterów trzeciego sezonu. Szybko przekonaliśmy się, że nie zabraknie ciekawych postaci. Wielu fanów od razu polubiło Halinę z Pabianic, która ma za sobą trudny związek.

Rozstałam się z mężem z powodu alkoholu, bo on go nadużywał. Później miałam jeszcze kilka przelotnych znajomości - przyznała.
Zobacz także: Marta Manowska chce zostać mamą. Ale nie będzie dziecka bez ślubu

Teresa przyjechała z Kanady, aby znaleźć nową miłość. Namówiła ją do tego wróżka, która powiedziała, że sympatię pozna za oceanem. Jednym z uczestników jest z kolei Edward, który pokazał, że nie gryzie się w język.

Ja lubię na golasa! - wypalił prosto z mostu.

Bohaterowie "Sanatorium miłości" zameldowali się w Polanicy-Zdroju. Od razu zorganizowano tzw. szybkie randki. Dopiero w kolejnych odcinkach hitu TVP przekonamy się, kto komu przypadnie do gustu.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić