Są informacje o pogrzebie Andrzeja Precigsa. Wzruszające słowa przyjaciół

3

W dniu 26 sierpnia 2023 roku zmarł Andrzej Precigs, którego widzowie na pewno doskonale kojarzą z serialu "M jak miłość". Śmierć aktora to ogromny cios zarówno dla jego fanów, jak i kolegów oraz koleżanek po fachu. Wzruszające, jak został zapamiętany.

Są informacje o pogrzebie Andrzeja Precigsa. Wzruszające słowa przyjaciół
Andrzej Precigs (Licencjodawca, AKPA)

Pogrzeb Andrzeja Precigsa odbędzie się już w najbliższy wtorek. O szczegółach w przestrzeni internetowej poinformował jego przyjaciel Tomasz Lerski.

W imieniu Katarzyny Precigs i rodziny Precigsów zapraszam na uroczystości pogrzebowe aktora, Andrzeja Precigsa, które odbędą się 5 września 2023 roku o godzinie 12.00 w kaplicy Halpertów na Cmentarzu Ewangelicko-Augsburskim przy ulicy Młynarskiej 54 w Warszawie - napisał Lerski.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Paweł Domagała nie zaśpiewa na twoim weselu. "To psucie rynku. Gram tylko koncerty biletowane"

Ustalenia "Super Expressu" wskazują na to, że aktor już od dłuższego czasu ciężko chorował. Nie zdążył jednak przygotować przyjaciół z serialu na odejście.

To wielka strata. Andrzej był niezwykle lubiany i empatyczny. Zawsze pytał, co u nas słychać, nie tylko zawodowo, ale i prywatnie. Sumienny, punktualny, służył pomocą. Będzie nam go bardzo brakowało - powiedziała osoba z produkcji "M jak miłość" w rozmowie z "SE".

Tabloid donosi, że na pogrzebie Precigsa ma się pojawić delegacja z serialu i aktorzy związani z "M jak miłość". Na ten moment nie wiadomo, jak zakończony zostanie jego wątek w popularnym serialu.

Andrzej Precigs nie żyje. "Wydarzenie szokujące"

Andrzej Precigs odszedł w wieku 74 lat. Informację o jego śmierci przekazał historyk i dziennikarz Tomasz Lerski, który przez lata przyjaźnił się z aktorem.

Z wielkim żalem zawiadamiam - chyba jako pierwszy - że dziś wieczorem zmarł w Warszawie mój serdeczny przyjaciel, wspaniały, doskonale wszystkim nam znany aktor Andrzej Precigs. Jest to wydarzenie szokujące, stanowczo przedwczesne, okrutne, bezsensowne - pisał Lerski w mediach społecznościowych.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić