Są wyniki sekcji zwłok Gabriela Seweryna. Nikt się nie spodziewał

152

W wieku 56 lat zmarł Gabriel Seweryn. We wtorek, 28 listopada projektant sam pojechał do szpitala. Uskarżał się na ból w klatce piersiowej. Właśnie ujawniono wyniki sekcji zwłok uczestnika programu "Królowe życia". Nie na takie informacje czekali fani projektanta.

Są wyniki sekcji zwłok Gabriela Seweryna. Nikt się nie spodziewał
Gabriel Seweryn zmarł w wieku 56 lat. (AKPA, AKPA)

Gabriel Seweryn z "Królowych życia" we wtorek, 28 listopada trafił do szpitala na SOR po godzinie 15:00. Po ok. dwóch godzinach doszło do nagłego zatrzymania akcji serca. Mimo reanimacji, która trwała długo, nie udało się przywrócić funkcji życiowych mężczyzny.

Około godziny 15.30 pacjent został przyjęty na SOR z objawami bólu w klatce piersiowej. Wykonano badania laboratoryjne, podłączono pacjentowi płyny i podano mu leki. Po około dwóch godzinach, kiedy się już wydawało, że będzie lepiej, doszło do nagłego zatrzymania krążenia - przekazała Ewa Todorov rzeczniczka głogowskiego szpitala w rozmowie z glogow.naszemiasto.pl.

Przeprowadzono sekcję zwłok gwiazdora. Jak przekazała rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Legnicy sekcja zwłok nie ustaliła przyczyny zgonu mężczyzny - informuje Pudelek.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Dagmara Kaźmierska zapowiada kolejną książkę! "Moje życie jest na 100 książek"

Taka sytuacja zdarza się niezwykle rzadko. Śledczy domagają się dodatkowych badań. Zlecono przeprowadzenie badań toksykologicznych pod kątem ewentualnego zażycia narkotyków, alkoholu lub innych substancji.

- Śledztwo ws. zgonu mężczyzny jest w toku. W dniu wczorajszym została przeprowadzona sekcja zwłok. Poczynione zostały ustalenia wynikające z tej sekcji. Na chwilę obecną lekarz wpisał, że przyczyna zgonu jest nieustalona. Niezbędne jest bowiem dla wydania opinii o przyczynie zgonu wykonanie dodatkowych badań, w tym badań toksykologicznych, pod kątem zażycia przez mężczyznę przed tym zdarzeniem narkotyków, alkoholu i innych farmaceutyków niedozwolonych na rynku - przekazała Lidia Tkaczyszyn, rzeczniczka prasowa Prokuratury Okręgowej w Legnicy w rozmowie z Pudelkiem.

Na wyniki tych badań trzeba będzie poczekać do 14 dni. Legnicka prokuratura przekazała, że sekcja zwłok wykluczyła obrażenia ciała, których nie stwierdzono.

- Dopiero po uzyskaniu wyników tych badań biegły wypowie się ostatecznie co do przyczyny zgonu. Wiemy, na podstawie oględzin zewnętrznych, że nie było tam obrażeń ciała - dodała rzeczniczka prasowa Prokuratury Okręgowej w Legnicy.

Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić