Schreiber: Można być żoną ministra i chodzić na miejski basen

68

Marianna Schreiber wybrała się z córką na miejski basen w Warszawie. Aspirująca polityk zdradziła we wpisie w mediach społecznościowych, że ma ogromny sentyment do tego miejsca. Odpowiedziała także krytykom, którzy zarzucają jej robienie wielu rzeczy na pokaz. – Nie staram się epatować tym co mam, bądź tym, co mogę mieć – podkreśliła.

Schreiber: Można być żoną ministra i chodzić na miejski basen
Marianna Schreiber wybrała się na miejski basen w Warszawie (Instagram, Marianna Schreiber)

Założycielka partii Mam dość 2023 Marianna Schreiber chętnie dzieli się na Instagramie migawkami ze swojego życia prywatnego i zawodowego. Tym razem żona ministra Łukasza Schreibera postanowiła odpowiedzieć na artykuł na swój temat. Opisano w nim wizytę Marianny Schreiber z córką na basenie.

Marianna Schreiber na basenie. "Jestem normalną obywatelką"

Schreiber nawiązała do tekstu "Faktu", w którym pojawiły się jej zdjęcia w bikini na miejskim basenie. Celebrytka podkreśliła, że choć nie lubi zdjęć "z ukrycia", to cieszy się, że artykule nie komentowano jej sylwetki, czy wybranego miejsca wypoczynku.

Można być żoną ministra, a wypoczywać na miejskim basenie z dzieckiem tak jak inni. Nie prowadzę żadnego wystawnego stylu życia. Jestem normalną obywatelką, robię to, co inni. Nie staram się epatować tym, co mam, bądź tym, co mogę mieć – napisała.

Celebrytka zabrała głos na temat artykułu. "Tutaj się wychowałam"

Marianna Schreiber zaznaczyła, że chętnie korzysta z córką z basenu w Warszawie przy ulicy Inflanckiej. Opisała także dlaczego wybrała akurat to miejsce.

Tutaj, na Muranowie się wychowałam, tutaj sama przychodziłam pływać jako dziecko, a dziś przychodzę ze swoją córeczką i spotykam znajomych "z podwórka", którzy przychodzą ze swoimi dziećmi – można przeczytać we wpisie na Instagramie.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Partia Mam dość 2023 Marianny Schreiber uzyskała w ankiecie Instytutu Badań Pollster wynik 1,43 proc. Wychodzi zatem na to, że cieszy się większym poparciem niż ugrupowania wytrawnych graczy, którzy na polskiej scenie politycznej są od lat. Wyprzedza choćby Porozumienie Jarosława Gowina, Nowoczesną czy Partię Republikańską.

Obejrzyj także: Michał Piróg o Mariannie Schreiber: "Była niewolnicą"

Autor: JKM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić