aktualizacja 

Będzie rozwód? Marianna Schreiber nie zostawiła złudzeń

57

Marianna Schreiber, prywatnie żona ministra Łukasza Schreibera, jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie otrzymała od obserwatorów ważne pytanie na temat przyszłości związku z członkiem Prawa i Sprawiedliwości. Złożyła jasną deklarację.

Będzie rozwód? Marianna Schreiber nie zostawiła złudzeń
Będzie rozwód? Schreiber ucina spekulacje (AKPA)

Odkąd pojawiła się w programie "Top Model", Marianna Schreiber nie daje o sobie zapomnieć. Coraz lepiej czuje się w świecie show-biznesu. Żona ministra PiS jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Często publikuje zdjęcia i chętnie odpowiada na pytania internautów.

Chciałabym być takim politykiem, który wychodzi do ludzi i z nimi rozmawia, a nie obiecuje i potem nie dotrzymuje słowa. Albo mówi o czymś, czego sam nie robi - tłumaczyła Schreiber.

Jej obserwujący żyją jednak nie tylko kwestiami politycznymi, ale także życiem prywatnym idolki. Raz na jakiś czas wraca temat kryzysu w małżeństwie z politykiem PiS-u. Sama celebrytka często odpowiada na tego typu pytania w relacjach na Instagramie.

Będzie rozwód? Ważna deklaracja Marianny Schreiber

Jeden z internatów zapytał wprost, czy w najbliższym czasie możliwa jest decyzja o rozstaniu.

Do wszystkich, którzy nie wiedzą. Nie rozwodzę się ze swoim mężem. Jesteśmy szczęśliwi. Nie mamy w planach żadnego rozstania. Szanuję jego prywatność ponad wszystko, dlatego żadnych zdjęć, których mój mąż sobie nie życzy, u mnie nie będzie. Buziaki - napisała Schreiber w mediach społecznościowych.

Przypomnijmy, że pytania o kryzys w małżeństwie Łukasza i Marianny Schreiberów pojawiają się od czasu udziału celebrytki w "Top Model". Najczęstszym argumentem padającym w sieci jest fakt, że małżonkowie mają skrajnie różne poglądy polityczne. Ich miłość jest jednak silniejsza niż te różnice.

Zobacz także: Podwyżki cen po sankcjach na Rosję. Będą dalsze wzrosty?
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić