Schreiber odpowiada Lempart. Pójdzie jej w pięty?

22

"Warto dawać szansę" - pisze Marianna Schreiber we wpisie skierowanym do Marty Lempart, która nazwała ją homofobką. Modelka nie odpuszcza, chcąc przekonać do siebie liderkę Strajku Kobiet.

Schreiber odpowiada Lempart. Pójdzie jej w pięty?
Marianna Schreiber (akpa)

Za Marianną Schreiber ciągną się konsekwencje wpisu z 2018 roku. Wtedy zdjęcie dziecka z tęczową torbą podpisała słowami "won z mojego miasta".

Ja jestem lesbijką, a ona jest homofobką! Nie będę z nią rozmawiać ani podawać ręki - tak o Schreiber mówi Marta Lempart, cytowana przez "Super Express".

Lempart nie chciała spotkać się z modelką podczas wtorkowej demonstracji Strajku Kobiet przeciwko reformie edukacji. Jej podejścia nie zmienił fakt, że modelka wielokrotnie tłumaczyła się z bulwersującego wpisu.

Marianna Schrebier zabiega o względy Marty Lempart?!

Żona ministra PiS Łukasza Schreibera nie odpuszcza. Ewidentnie mocno jej zależy na tym, by przekonać Lempart do tego, żeby dała jej szansę.

Pani @martalempart, proszę obejrzeć- Pan Daniel Rycharski (bohater filmu "Wszystkie nasze strachy"). W tym roku podejmujemy się wspólnego, dużego projektu. Warto dawać szansę. Każdy w życiu błądzi. Wartościowe jest to, że potrafimy przyznać się do błędu i więcej go nie popełniać - napisała Schreiber na Twitterze.
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić