Schreiber świętowała urodziny. Zachowanie jej męża szokuje

94

Marianna Schreiber na dobre rozgościła się w polskim show-biznesie. W weekend uczestniczka "Top Model" świętowała w jednym z prestiżowych warszawskich klubów swoje urodziny. Niestety. To, co zrobił jej mąż - minister Łukasz Schreiber może szokować. Bardzo przykre...

Schreiber świętowała urodziny. Zachowanie jej męża szokuje
Marianna Schreiber szturmuje show-biznes, fot. AKPA (AKPA)

Trampoliną do kariery Marianny Schreiber okazał się program "Top Model". Nie zaszła w nim zbyt daleko, ale dzięki temu poznała ją cała Polska.

Żona ministra PiS nie próżnuje i maksymalnie stara się wykorzystać 5 minut sławy. Aktywnie prowadzi profile w mediach społecznościowych, bierze udział w sesjach, wywiadach, ponadto zaangażowała się w niesienie pomocy kobietom.

Słodko-gorzkie urodziny Schreiber. Co zrobił mąż?

Sporo tego – nie da się ukryć. Na szczęście teraz nadarzyła się okazja, by nieco odetchnąć. Marianna Schreiber postanowiła wyprawić swe urodziny w iście gwiazdorskim stylu.

Pięknie wystrojona w złocistą suknię, razem ze znajomymi celebrowała ten szczególny dzień w iście gwiazdorskim stylu, w jednym z warszawskich klubów.

Jak wynika z relacji na Instagramie, zabawa była przednia. Nie mogło zabraknąć tortu, świeczek. Były tańce. Humory widocznie dopisywały. Jest jedno "ale".

Jedna z obserwatorek Schreiber zapytała ją na Instagramie, czy mąż - Łukasz Schreiber brał udział w urodzinowej imprezie. - Niestety nie - odpowiedziała modelka. Z pewnością tak ważny dzień wolałaby spędzić u boku ukochanego. Jak widać, nie było jej to jednak dane.

Zobacz także: Michał Piróg o Mariannie Schreiber: "Była niewolnicą"
Autor: FRA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić