Schreiber upomina posła. Nie powiedział jej "dzień dobry"

77

Okazuje się, że Marianna Schreiber jest bardzo wrażliwa na brak kultury. Aktywistka i zawodniczka freak fightów upomniała w mediach społecznościowych jednego z posłów, bo ten nie powiedział jej "dzień dobry". Użyła przy tym mocnych słów.

Schreiber upomina posła. Nie powiedział jej "dzień dobry"
Marianna Schreiber zabrała się za lekcje dobrych manier (AKPA, AKPA)

Żona posła Łukasza Schreibera postanowiła zabrać się za naukę savoir vivre. Pierwszą lekcję udzieliła jednemu z parlamentarzystów, którego dziecko chodzi do tej samej szkoły, co córka państwa Schreiberów.

Polityk został upomniany przez aktywistkę i zawodniczkę freak fightów, bo nie powiedział jej "dzień dobry". Marianna Schreiber nie ukrywała, że jest zbulwersowana całą sprawą.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Na rynku nieruchomości idzie duża zmiana. "Nadchodzi klątwa zwycięzcy"

Schreiber do posła: jesteś gościem bez szacunku

Marianna Schreiber uważa, że parlamentarzysta z jej historii "może być prawnikiem", ale "nie robi to z niego faceta na poziomie".

Możesz być mężem, ojcem, sekretarzem stanu, doktorem nauk, prawnikiem, posłem — ale jeżeli nie umiesz powiedzieć kobiecie "dzień dobry", gdy obydwoje odbieracie dzieci ze szkoły, to jesteś tylko gościem bez szacunku i kultury i żaden tytuł naukowy ani pozycja — nie robią z ciebie faceta na poziomie - napisała na Twitterze modelka.

Żona posła PiS i byłego ministra dodała, że mimo wszystko "pozdrawia parlamentarzystę, który jest ojcem dziecka ze szkoły jej córki".

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Internauci stwierdzili, że "nie każdy musi lubić Mariannę Schreiber", albo po prostu ów parlamentarzysta jej nie poznał. Modelka nie przyjęła jednak takiego usprawiedliwienia do wiadomości.

Przypomnijmy, że kilka dni temu założycielka ruchu "Mam Dość!" odbyła i wygrała pierwszą walkę w formule MMA na gali freak fight Clout MMA. Sędziowie jednogłośnie orzekli jej zwycięstwo nad Moniką Laskowską znaną jako "najlepsza polska dziennikarka".

Marianna Schreiber już zapowiedziała, że będzie uczestniczyła w kolejnych galach. Organizacja nie podała jeszcze, kto będzie rywalką celebrytki.

Autor: MAL
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić