aktualizacja 

Schreiber wyznała, co przeszkadza jej mężowi. "Jest różnie, ale..."

92

Relacje w małżeństwie Schreiberów budzą wiele kontrowersji. Marianna Schreiber otwarcie opowiada, że nie dogaduje się z mężem tak, jakby tego chciała. Aktywistka wyznała właśnie, co konkretnie przeszkadza jej mężowi.

Schreiber wyznała, co przeszkadza jej mężowi. "Jest różnie, ale..."
Marianna Schreiber. (Instagram)

Marianna Schreiber coraz lepiej czuje się w świcie show-biznesu. Żona ministra PiS jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, ale to nie wszystko. Aspirująca modelka wydała książkę pod tytułem "Udane życie?", a także zaczęła prowadzić program "Marianna Schreiber: Mam tego dość!" na kanale "Super Expressu".

Uczestniczka programu "Top Model" nie ukrywa, że nie podoba jej się obecna sytuacja w Polsce. Żona Łukasza Schreibera neguje m.in. ustawę "lex Czarnek" a także poczynania rządu w sprawie walki z koronawirusem. O tych trudnych tematach aktywistka zamierza mówić w swoim najnowszym programie.

Schreiber otwarcie także opowiada o tym, że nie zgadza się z poglądami swojego ukochanego, przez co ich relacje nie układają się najlepiej.

Internauci, którzy śledzą losy Marianny Schreiber na Instagramie, często pytają, czy coś w tej sprawie się zmieniło. Jedna z obserwatorek zapytała żonę polityka wprost: "Nie uważasz, że wasze małżeństwo nie ma sensu?". Modelka wciąż nie traci nadziei, że jej małżeństwo wróci na właściwe tory.

Jest między nami uczucie i wbrew pozorom również wiele nas łączy... Wiadomo, że program w Super Expressie nie jest dobrze postrzegany przez mojego męża - to, że mówię głośno o sprawach, które dotyczą wszystkich i również wielu denerwują tak, jak mnie. Jest różnie, ale... mamy szansę, tak sądzę - wyznała Schreiber na Instastories.
Zobacz także: Ewelina Lisowska komentuje swoją metamorfozę: "Mam 30 lat, czas na zmiany"
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić