Anna Wajs-Wiejacka
Anna Wajs-Wiejacka| 
aktualizacja 

Schreiber złożył życzenia na Dzień Kobiet. Marianna nie przepuściła okazji

34

O Mariannie Schreiber mówi się dużo i często, ostatnio głównie za sprawą jej rozstania z Łukaszem Schreiberem. Marianna przyznała, że to dla niej bardzo trudny czas, co jednak nie powstrzymuje jej przed przygotowaniami do walki freakfightowej Clout MMA. Także jej mąż koncentruje się na walce o fotel prezydenta Bydgoszczy. Mimo rozstania Łukasz Schreiber wciąż może liczyć na rady byłej partnerki.

Schreiber złożył życzenia na Dzień Kobiet. Marianna nie przepuściła okazji
Marianna Schreiber postanowiła doradzić Łukaszowi Schreiberowi w kampanii (Twitter)

Marianna Schreiber mimo rozstania z mężem, nie zamierza rezygnować ani z aktywności w mediach społecznościowych, ani z udziału w walkach. Najbliższą stoczy już w sobotę 9 marca. W tym samym czasie jej były partner walczy o kolejne głosy wyborców w wyścigu o fotel prezydenta Bydgoszczy.

W czasie kampanii wyborczej wszystko staje się jej elementem. Nie inaczej jest z życzeniami, jakie Łukasz Schreiber złożył paniom z okazji Dnia Kobiet za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Wszystkim Paniom składam najlepsze życzenia z okazji Dnia Kobiet. Uśmiechu, zdrowia, spełnienia marzeń i samych sukcesów — napisał na platformie X.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Kobiety o 100 konkretach Tuska. Czerwona kartka dla rządu? Na Podlasiu mówią krótko

Schreiber przy okazji wspomniał, że "Bydgoska Prawica kobietami stoi". Dowodem na to ma dołączone do postu zdjęcie, na którym widzimy 8 działaczek. Post doczekał się wielu komentarzy, w tym jednego od Marianny Schreiber.

Marianna Schreiber doradza swojemu mężowi

Marianna Schreiber postanowiła skomentować życzenia od swojego bądź co bądź nadal męża, dając mu radę na ostatnie tygodnie kampanii samorządowej.

Łuki, po starej znajomości, zwolnij PRowca — napisała Marianna. Niedługo potem usunęła swój komentarz.
Trwa ładowanie wpisu:facebook

Pod postem Łukasza Schreibera nie zabrakło komentarzy, w których internauci próbowali dociec, czy polityk złożył życzenia swojej obecnej żonie, a nawet swoim dwóm żonom. Nie jest tajemnicą, że polityk Prawa i Sprawiedliwości stawał na ślubnym kobiercu dwukrotnie. Z informacji przekazanych przez "Politykę" wynika, że z Marianną poznał się już po rozwodzie z pierwszą partnerką.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić