Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
KME
|

Sebastian Fabijański twierdzi, że jest szantażowany. Rafalala komentuje

19
Podziel się:

Sebastian Fabijański wydał oświadczenie na temat tajemniczego projektu z Rafalalą. Aktor twierdzi, że jest szantażowany, a sprawa trafiła do prokuratury. Słowa Fabijańskiego skomentowała Rafalala.

Sebastian Fabijański twierdzi, że jest szantażowany. Rafalala komentuje
Sebastian Fabijański wydał oświadczenie. Aktor twierdzi, że jest szantażowany. Rafalala skomentowała jego słowa (AKPA, AKPA)

Wciąż nie wiadomo, co myśleć o głośnym projekcie Sebastiana Fabijańskiego i Rafalali, który zelektryzował internautów w połowie marca. Przypomnijmy, że transpłciowa performerka poinformowała w mediach społecznościowych o spotkaniu ze znanym aktorem, sugerując ich bliską relację. Niedługo potem Fabiajański tłumaczył, że nagrania z Rafalalą opublikowane w sieci to element promocji filmu "Inni ludzie", czemu zdecydowanie zaprzeczyła reżyserka, Aleksandra Terpińska.

Aktor zamieścił więc w mediach społecznościowych sprostowanie. Tłumaczył, że "akcja" z Rafalalą nie była oficjalną promocją zleconą przez produkcję, a jedynie jego "spontanicznym" pomysłem. Teraz Sebastian Fabijański wydał w tej sprawie kolejne oświadczenie. Jak twierdzi, jest szantażowany.

Zobacz także: Maffashion o pomysłowości Fabijańskiego i Rafalali: "To nie mój projekt"
W temacie projektu artystycznego, o który czasem pytacie... Nie wydarzy się, nie była to też promocja filmu 'Inni ludzie'. Prawda na temat tej sytuacji jest taka (jak wielu się domyślało), że byłem i jestem nadal szantażowany i zastraszany [...]. Sprawa idzie do prokuratury [...] - napisał Sebastian Fabijański.

Aktor przy okazji zachęcił internautów, by informowali go, jeśli mają wiedzę o podobnych przypadkach szantażu lub sami go doświadczyli. Jak stwierdził, dziś nie chce wdawać się w szczegóły, dając jednocześnie nadzieję, że "przyjdzie być może czas na to, żeby opowiedzieć o tym więcej".

Rafalala komentuje. "Nie wiem, o kogo chodzi"

Jednocześnie Fabjański przeprosił swoich bliskich za przykre reperkusje całej sprawy, wspominając o partnerce i matce swojego dziecka, Masffashion.

O sytuacji między nami też w swoim czasie osobno poinformujemy - napisał Fabijański, jeszcze bardziej podsycając tym samym plotki o ich rozstaniu.

Serwis Plotek poprosił Rafalalę o komentarz ws. oświadczenia Sebastiana Fabijańskiego. Ta zapewniła o swoim pełnym wsparciu dla aktora.

Bardzo lubię Sebastiana i ma moje pełne wsparcie. Jeśli ktoś go szantażuje, to absolutnie powinien się przeciwstawić. Niestety nie wiem, o kogo chodzi… Może dowiemy się, kiedy Sebastian tę osobę wymieni - podsumowała.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(19)
partner kardy...
miesiąc temu
A papież Paweł VI zabawiał się z młodym księdzem Peatzem ( czytaj artykuł "Kuszenie w cieniu katedry" ) i się nie wstydził. Nawet święci mają pokusy.
Loko
miesiąc temu
Ponoć oprócz ciałem Rafalala handluje też używkami. Może z tym to ma związek? :)
antyfan
miesiąc temu
z tego co pamiętam, to ten rafalala, a nie ta rafalala. gość z wackiem, to nadal facet, choćby mu umysł coś innego podpowiadał.
gruszka
miesiąc temu
Inżynier oświetlenia też twierdzi, że świecił tylko po nogach, więc nie ma powodu do szantażu. 500 zł to nie piniądz, płacić trzeba.
Robert
miesiąc temu
Biedak. PO podało go TSUE. Wg liderów PO naruszył praworządność :-) Będą kary :-)
myszsza
miesiąc temu
Maffashion, nie Masffashion.
Angol
miesiąc temu
A co to za gość ten Rafalala ? Postać z reklamy falafeli ?
Angol
miesiąc temu
Intimate movie with Rafal and Sebix ;-)
Obserwator
miesiąc temu
AWS - akcja wyborcza solidarność To ci ludzie doprowadzili do tego dobrobytu po latach świetności. A kim oni są ? To ci sami lub ich dzieci w latach świetności. A co z Polakami ? To dziwna nacja , naiwna i wierząca co 4 lata w obietnice ludzi świetności oraz tv
On to on
miesiąc temu
Jaka "transpłciowa performerka", jak to jest mężczyzna o imieniu Rafał ? Pogięło Was na tym o2 ?
Tata
miesiąc temu
A co to jest rafalala ??????????????????????????????
zdrajkowski
miesiąc temu
Rafał tranzystor słynie z nagrywania swoich igraszek z klientami. Potem ich szantażuje i dlatego nikt mu nie może nic zrobić.
gajowy maruch...
miesiąc temu
Rafalala to Rafał. Facet. Więc nie wypisujcie o nim jak o kobiecie, którą nie był, nie jest i NIGDY nie będzie.
Zbyszek.
miesiąc temu
Raflalalala i inne podobne baśniowe stwory powinno się zamykać na oddziałach zamkniętych.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić