Sejmowe memy. Internauci długo nie zwlekali

268

Poniedziałek (11 grudnia) to dzień pełen emocji w Sejmie. Premier Mateusz Morawiecki wygłasił swoje exposé, następnie (konkretnie o godz. 15) posłowie mają głosować nad wotum zaufania dla jego rządu. Ale internauci nie zamierzali czekać i od rana w żartobliwy sposób komentują to, co dzieje się na ul Wiejskiej. Zebraliśmy pierwsze memy!

Sejmowe memy. Internauci długo nie zwlekali
Trwają sejmowe obrady (YouTube, Sejm RP)

Jeszcze zanim rozpoczęły się poniedziałkowe obrady Sejmu, niektórzy zapowiadali, że czekają na nie z przygotowanym wcześniej popcornem, bo na pewno sporo się będzie działo. Warszawska Kinoteka zdecydowała nawet, że zorganizuje oglądanie transmisji w jednej ze swoich sal kinowych.

Posiedzenie Sejmu rozpoczęło się o godz. 10.11 (z opóźnieniem). Premier Mateusz Morawiecki wygłosił swoje expose, które sam określił jako ''w pewnym sensie historyczne''. Premier mówił m.in. o wartościach, wyzwaniach i planach. Przypomniał oczywiście o programach społecznych Prawa i Sprawiedliwości.

Co ciekawe, premier stwierdził m.in., że dzięki polityce PiS-u Polki stały się bardziej aktywne zawodowo. Zapowiedział też, że założeniem na koniec tej kadencji jest 10 tys. zł brutto średniej pensji dla Polaków.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Padł cytat z Ziobry. Ozdoba długo wił się w odpowiedzi

Internauci nie zawiedli. Najzabawniejsze memy

Obrady Sejmu śledzi na żywo 250 tys. osób. Internauci nie próżnują i na bieżąco komentują wydarzenia na ul. Wiejskiej, tworząc zabawne memy. A oto one.

Najpierw zaczęły pojawiać się prześmiewcze obrazki, które ukazywały prezydenta Andrzeja Dudę i jego wymowną minę.

Politycy dyskutują, internauci oglądają i komentują. Jeszcze nigdy obrady Sejmu nie przyciągały tylu widzów.

Przypomnijmy, że ''prawdziwy fachowiec nie zaczyna pracy w poniedziałek''!

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: APOL
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić