aktualizacja 

Senator będzie miał problemy? Reakcja po porzuceniu Bosackiej

134

Informacje o rozpadzie małżeństwa Katarzyny i Marcina Bosackich to spora niespodzianka dla wielu osób. Senator zostawił małżonkę po 26 latach wspólnego życia i odszedł do innej kobiety. Jak podkreśla "Super Express", decyzja Bosackiego może wpłynąć na jego pozycję podczas nadchodzących wyborów.

Senator będzie miał problemy? Reakcja po porzuceniu Bosackiej
Kłopoty senatora Bosackiego wpłyną na politykę? "To nie ułatwi mu walki" (AKPA, PAP)

Katarzyna Bosacka to jedna z gwiazd stacji TVN Style. Od lat uczy Polaków, jak mądrze jeść i robić zakupy. W swoim CV ma prowadzenie takich programów jak m.in. "Wiem, co jem", "Wiem, co jem i wiem, co kupuję" oraz "MądrzeJEMY".

Jeszcze miesiąc temu małżonkowie opowiadali w wywiadzie o swojej wielkiej miłości. Teraz wszystko się zmieniło. Marcin Bosacki zdecydował się porzucić żonę dla młodszej kobiety. Nie wiadomo, kim ona jest. Ponoć mężczyzna wyprowadził się z domu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Czy celibat księży powinien zostać zniesiony? Polacy odpowiadają
Kierując się szacunkiem wobec mojej żony, a także ochroną najbliższych, przede wszystkim naszych dzieci, nie chcę w jakikolwiek sposób komentować informacji mającej na celu wywołanie niepotrzebnej sensacji. Proszę o uszanowanie mojej decyzji - napisał w oświadczeniu Bosacki.

Problemy Bosackiego w polityce

Jak dowiedział się "Super Express", zamieszanie z życiem osobistym Bosackiego, może odbić się także na jego pozycji w partii.

Jak czytamy, szef klubu Koalicji Obywatelskiej, Borys Budka, zapytany, czy osobiste problemy senatora, mogą wpłynąć na jego pozycję na liście wyborczej, odpowiedział tylko, że nie chce komentować prywatnych spraw parlamentarzystów.

Budka nie chciał komentował prywatnych spraw Bosackiego, jednak anonimowo zrobił to jeden z polityków Koalicji Obywatelskiej. Z jego słów jasno wynika, że senatora czekają teraz ciężkie czasy.

Ta cała historia nie ułatwi mu walki o dobre miejsce na liście Koalicji Obywatelskiej. Przecież za chwilę mogą pojawić się kolejne informacje, które będą obciążały Bosackiego - podkreśla jeden z polityków.

Przypomnijmy, że kilka dni temu prezydent Andrzej Duda podpisał postanowienie o zarządzeniu wyborów do Sejmu i Senatu na 15 października.

Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić