Siedzi na kartonie i popija wino. Samotny wieczór Julii ze "Ślubu..."

15

Julia Gołębiowska to uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Niestety w programie nie znalazła miłości. Niedawno rozwiodła się z Tomaszem. Teraz pokazała, jak spędza czas... w swoim towarzystwie. Siedzi na kartonie i popija wino.

Siedzi na kartonie i popija wino. Samotny wieczór Julii ze "Ślubu..."
Samotny wieczór Julii ze "Ślubu...". Siedzi na kartonie i popija wino (Instagram, Julia Gołębiowska)

Julia, która wystąpiła w ostatniej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie znalazła miłości w programie. Małżeństwo z Tomkiem od początku było spisane na straty. Mężczyzna kąśliwie ocenił jej wygląd twierdząc, że lepiej układałoby im się, gdyby dziewczyna zrzuciła kilka kilogramów.

Julia Gołębiowska spakowała walizki i wyjechała. Ich znajomość skończyła się po niecałym miesiącu. Teraz uczestniczka "Ślubu..." jest bardzo szczęśliwa i twierdzi, że to była bardzo dobra decyzja. Po programie poznała swoją prawdziwą miłość!

Jak dowiadujemy się z profilu na Instagramie, dziewczyna jest bardzo szczęśliwa. Pokazała zdjęcie z partnerem i wyznała, że jest zakochana. Niejednokrotnie pokazywała też dwie lampki wina i przysmaki na domowym stole. Tym razem zrobiła wyjątek.

Samotny wieczór Julii Gołębiowskiej to nowość. Uczestniczka programu TVN podzieliła się z fanami fotografią z poniedziałkowego (28 marca) odpoczynku na balkonie. Przygotowała ser i prosecco i zdecydowała, że wyjdzie na balkon, gdzie nie ma jeszcze mebli, ale za to duży karton.

Nie mam jeszcze mebli balkonowych, ale jest ciepły wieczór, mam kocyk, prosecco i duży karton, więc mam ochotę na samotną posiadówkę na balkonie i już - napisała Julka.

Niedawno była żona Tomasza ze "Ślubu..." wyznała, że przeżywa niezbyt dobry czas. "Czekam na lepsze" - napisała na Instagramie. Oby nie chodziło o sprawy sercowe...

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia" – to działa! Kolejni uczestnicy zostają rodzicami
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić