Skiba uderza w Krystynę Pawłowicz. Porównał ją do czarownicy

27

Krzysztofa Skiby praktycznie nikomu nie trzeba przedstawiać. Słynie on nie tylko ze swojej muzyki, ale też i ostrego poczucia humoru oraz ciętego języka. 59-latek w sieci opublikował nowy wpis. Jesteście ciekawi, o czym tym razem napisał?

Skiba uderza w Krystynę Pawłowicz. Porównał ją do czarownicy
Skiba uderza w Krystynę Pawłowicz. Porównał ją do czarownicy (AKPA)

Krzysztof Skiba to muzyk, prezenter, a także showman i felietonista, który cieszy się sporą popularnością. Swoją karierę zaczynał w formacji Big Cyc.

59-latek od dłuższego czasu jest również bardzo aktywny w mediach społecznościowych. To właśnie na Instagramie na gorąco komentuje bieżące wydarzenia z kraju. Najczęściej jego wpisy dotyczą polityki. Tak było i tym razem.

W naszym lesie ostatnio wielkie zmiany. Nowy leśniczy Tusk zarządził, by powycinać wszystkie zarażone drzewa i wycinka trwa w najlepsze. Niektóre zgniłe pniaki protestują, a podburza je stary leśniczy - rozpoczął wpis Krzysztof Skiba.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Marcin Bosak został pobity przez kierowcę. Mówi o rozprawie i własnym bezpieczeństwie

"Przyroda jednak sprzyja nowemu leśniczemu, który wygrał wybory w nadleśnictwie i ma teraz dostęp do paśników. Większość zwierzaków śpi zimowym snem i ani w głowie im protestować. A wilki i lisy harcują w najlepsze - dodał.

W dalszej części swojej "bajki" opisał, jak "stary leśniczy" pozwalał na podbieranie runa leśnego niektórym mieszkańcom "lasu".

Starego leśniczego oskarżają, że pozwolił swoim pracownikom podbierać runo leśne w olbrzymich ilościach. Są wśród nich tacy, co dostawali miliony jagód i malin. Więc po wycince, nikt ich specjalnie nie żałuje, a szczególnie tych z ptasiego radia i telewizji Puszcza. Nowy leśniczy obiecał wszystkim świeżą ściółkę leśną i jasne zasady w ciemnym lesie. Trzymamy kciuki, bo nikt nie wie co będzie jak na wiosnę niedźwiedź się obudzi - czytamy.

Skiba uderza w Krystynę Pawłowicz. Porównał ją do czarownicy

Na tym jednak nie koniec. Lider Big Cyc tym wpisem uderzył także w Krystynę Pawłowicz. 59-latek podkreślił, że "czarownica Krystyna oraz Gargamel z piernikowej chatki, będą musieli zwiewać do innego lasu, bo ich czary i magia nic nie dały, a dotacje się skończyły".

Mało tego do wpisu dołączył fotografię kogoś przebranego za czarownicę. "Na zdjęciu Krystyna i jej lux torpeda do przenoszenia się w czasie" - napisał.

Musimy przyznać, że wpis jest bardzo wymowny i jasno pokazuje niechęć Krzysztofa Skiby do partii Jarosława Kaczyńskiego.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: NJA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić