aktualizacja 

Skrzynecka pokazała zdjęcie z Kataru. Nie mogła opanować śmiechu

34

Katarzyna Skrzynecka słynie z pogodnego uśmiechu i poczucia humoru. Aktorka daje wyraz swoim emocjom nie tylko podczas programów telewizyjnych. Robi to również w mediach społecznościowych. Tym razem pokazała zdjęcie z mundialu w Katarze. Gwiazda nie mogła opanować śmiechu. - Złamany fifus - napisała. O co chodzi?

Skrzynecka pokazała zdjęcie z Kataru. Nie mogła opanować śmiechu
Skrzynecka pokazała zdjęcie z Kataru. Nie mogła opanować śmiechu. "Złamany fifus" (Getty, Instagram, 2022 Anadolu Agency, K. Skrzynecka)

Katarzyna Skrzynecka rozbawiona na Instagramie. W mediach społecznościowych podzieliła się z fanami zdjęciem zrobionym podczas Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w Katarze. Tegoroczny mundial wywołuje ogromne emocje wśród kibiców na całym świecie. Bulwersują łamane prawa człowieka, ceny czy traktowanie osób ze środowiska LGBT+.

Oprócz kontrowersji, na miejscu dochodzi też do sytuacji, które bawią wielu kibiców. Cieszy nie tylko wygrana ulubionej drużyny, ale także skojarzenia związane z dekoracjami mundialu 2022. Katarzyna Skrzynecka nie mogła opanować śmiechu, gdy zobaczyła... puchar świata FIFA w dość nietypowym ułożeniu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Katarzyna Skrzynecka już odkłada na emeryturę! "Za 35 złotych miesięcznie nie da się przeżyć"

Skrzynecka pokazała zdjęcie z Kataru. Nie mogła opanować śmiechu. "Złamany fifus"

Katarzyna Skrzynecka opublikowała na Instagramie zdjęcie z mundialu 2022. Wyznała, że otrzymała je od znajomych i "zrobiło jej dzień". Co jest na fotografii? Widać na niej przechylony Puchar Świata FIFA przyznawany najlepszej drużynie piłkarskiej od 1974 roku. Jest to element dekoracji stawiany na murawie przed każdym meczem podczas mistrzostw.

Złoty i ogromny puchar jest dmuchany, by łatwiej było go złożyć przed rozpoczęciem meczu. Gdy powietrze schodzi ze złotej nagrody, ta opada. Katarzyna Skrzynecka miała niecodzienne myśli związane z pucharem. Nazwała go "fifusem" od słowa FIFA.

A tym czasem na FIFA... To zdjęcie i złamany "fifus" przesłane przez znajomych zrobiło mi dziś dzień czego i Państwu serdecznie życzę - pisze rozbawiona do łez gwiazda dodając hashtagi #humor #złamas #samożycie.

Zdjęcie można zobaczyć niżej. Zabawne?

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić