Karolina Sobocińska
Karolina Sobocińska| 
aktualizacja 

Obudził się w środku nocy i przeczytał jej słowa. "Zryczałem się"

29

Edward Miszczak zaskoczył niemal wszystkich decyzją o zwolnieniu Katarzyny Skrzyneckiej i Michała Wiśniewskiego. Fani szczególnie narzekali na wyrzucenie popularnej "Skrzynki" z programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Za nią postanowił odejść również Piotr Gąsowski. Kasia za pośrednictwem mediów społecznościowych, nie kryjąc wzruszenia, podziękowała mu za "ekstremalny gest solidarności".

Obudził się w środku nocy i przeczytał jej słowa. "Zryczałem się"
Katarzyna Skrzynecka (AKPA, AKPA)

Po tym, jak Katarzyna Skrzynecka poinformowała, że została zwolniona z "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", w sieci zawrzało. Nie dość, że fani byli oburzeni i zapowiedzieli bojkot show, to w dodatku Piotr Gąsowski również postanowił odejść.

Kasia Skrzynecka nie kryła wzruszenia. Za pośrednictwem mediów społecznościowych postanowiła podziękować koledze po fachu za jego zachowanie.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" traci największe gwiazdy. "Gest solidarności"

Szanowni Państwo, Mili Fani Piotra i "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". My z Piotrem już sobie właśnie co porozmawialiśmy długo i szczerze przez telefon, bo najważniejsze w życiu rzeczy mówimy sobie serce w serce i oczy w oczy... A nie na forach społecznościowych. Zadzwoniłam do Piotrka zaraz po tym, jak przeczytałam to emocjonalne oświadczenie. Tutaj zatem napiszę tylko to, co można i warto powiedzieć na naszych oficjalnych profilach – zaczęła swój wpis Katarzyna Skrzynecka.
Piotrulu, to wszystko dzieje się tak nie do uwierzenia szybko i szokująco... Nigdy nie oczekiwałabym od kogokolwiek tak bohaterskiego gestu Honoru! Przeciwnie - uważam, że akurat Wy z Maćkiem jesteście SERCEM tego programu, uwielbianym przez miliony Telewidzów. Powinniście z pełną energią go kontynuować, co najwyżej miło nas wspomnieć na antenie... Ty jednak zdecydowałeś się na tak ekstremalny gest solidarności - jako Artysta i jako Przyjaciel. Mało kto miewa w dzisiejszych czasach taką odwagę. Mawiają, że Prawdziwi Przyjaciele skoczą za sobą w ogień... Skoczyłeś. Brak mi słów. muszę ochłonąć. Wszystko wiesz - dodała Skrzynecka.

Na te podziękowania zareagował i Piotr Gąsowski. Zamieścił komentarz pod wpisem przyjaciółki.

Obudziłem się w środku nocy. Przeczytałem. Jezuniu… Kasiu… Zryczałem się… To chyba sen. Ale nie… To Ty i Twoje wielkie serducho! Dziękujemy! Kochamy! - odpowiedział.

Karolina Sobocińska, dziennikarka o2.pl

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić