"Ślub od pierwszego wejrzenia 6". Wiemy, kim są nowi uczestnicy

2

"Ślub od pierwszego wejrzenia" rusza z kolejną edycją. W pierwszym odcinku poznaliśmy już wszystkich uczestników, którzy wezmą ślub w ciemno. Kim są nowi bohaterowie programu?

"Ślub od pierwszego wejrzenia 6". Wiemy, kim są nowi uczestnicy
Wybrano nowych uczestników programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". (Kadr z programu)

"Ślub od pierwszego wejrzenia" ponownie pojawi się na antenie TVN7. 7 września pojawił się nowy odcinek, w którym mogliśmy zobaczyć nowych uczestników, wybranych przez grupę ekspertów.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Znamy uczestników

Tak jak w poprzednich edycjach pary do ostatniej chwili nie będą o sobie nic wiedziały. Poznają się dopiero na ślubnym kobiercu i po miesiącu wspólnego życia zdecydują czy chcą nadal być małżeństwem.

Swojej drugiej połówki tym razem będą szukać: 31-letnia Katarzyna z Dąbrowy Górniczej, 32-letni Tomasz z Łodzi i 31-letnia Aneta z Warszawy. W drugim odcinku poznamy także Julię, Roberta i Pawła.

31-letnia Kasia z Dąbrowy Górniczej jest bardzo otwarta, a eksperci opisują jako "pełną energii". Ma za sobą wieloletni, nieudany związek, który zakończył się przez zdradę. Kasia może liczyć na wsparcie rodziców, którzy cieszą ze ślubu córki.

32-letni Tomasz z Łodzi jest bardzo inteligentną osobą i bierze udział w zawodach brydżowych. Chociaż Łukasz chce założyć rodzinę, jego ojcu nie podoba się, w jaki sposób zamierza to zrobić.

31-letnia Aneta z Warszawy przez wiele lat mieszkała w Nowym Jorku. Również ma nieprzyjemne doświadczenia w związku z mężczyznami i liczy, że w programie pozna kogoś wartościowego. Ma duża rodzinę, która ją wspiera.

Zobacz także: Izabela z "Królowych życia" o poprawianiu urody: "Zgadzam się ze stwierdzeniem, że nie ma ludzi brzydkich. Są tylko biedni"
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić