aktualizacja 

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka pokazała figurę po ciąży. Odsłoniła brzuch

21

Agnieszka z czwartej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" dwa miesiące temu została mamą. Przy okazji relacji z treningu pokazała swoją figurę po ciąży.

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka pokazała figurę po ciąży. Odsłoniła brzuch
Agnieszka Łyczakowska pokazała figurę po ciąży. Dwa miesiące temu po raz pierwszy została mamą (Instagram)

Agnieszka Łyczakowska i Wojciech Janik, znani z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia", na początku roku po raz pierwszy zostali rodzicami. Długo wyczekiwana Antonina Anastazja przyszła na świat czwartego stycznia, a tak o jej narodzinach pisał poruszony tata:

"40 min płakałem i śmiałem się jednocześnie ze szczęścia. Nie przypuszczałem, że miłość może przyjść w jednej chwili i w takich ilościach. Chodź jeszcze jej nie miałem w ramionach, to kocham ją nad życie" - napisał na Instagramie.
Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia" – to działa! Kolejni uczestnicy zostają rodzicami

Od tamtej pory trwa szczęście małżonków połączonych przez telewizyjnych ekspertów, czego liczne dowody można zaleźć w mediach społecznościowych. Mała Antosia jest dziś główną bohaterką publikowanych przez dumnych rodziców zdjęć.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Świeżo upieczona mama powoli wraca do fizycznej aktywności, która, jak doskonale pamiętają widzowie programu, połączyła jego uczestników. Agnieszka pokazała ostatnio w relacji na Instagramie strój, w którym trenuje.

Leginsy zestawiła z krótkim topem odsłaniającym brzuch. Przy okazji Agnieszka zaprezentowała więc fanom nie tylko modny i kolorowy strój, ale i swoją figurę po ciąży.

Autor: KME
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić