"Ślub od pierwszego wejrzenia". Agnieszka wygadała się z sekretem męża

17

Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" bez ogródek przyznał, że marzył o tym, by wystąpić w zupełnie innym programie. Jakim? Możecie się zdziwić!

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Agnieszka wygadała się z sekretem męża
Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" podpadł żonie (kadr z programu)

Finał 7. sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia" tuż, tuż. Już niebawem widzowie dowiedzą się, którzy uczestnicy wytrwali w zaaranżowanych przez psychologów małżeństwach, a którzy tylko z utęsknieniem czekają na rozwód. Fani mają swoje typy, ale i tak są ciekawi tego, jakie decyzje podejmą bohaterowie. Największe emocje bez wątpienia wzbudza związek Agnieszki i Kamila.

W pierwszych odcinkach wydawało się, że tych dwoje jest dla siebie stworzonych. Jednak z każdym kolejnym dniem eksperymentu między nowożeńcami zaczęło zgrzytać. Ostatnio pojawiły się nawet plotki, jakoby zarówno Agnieszka, jak i Kamil żyli w nowych związkach. Ile w tym prawdy? Na rozwiązanie tej zagadki musimy jeszcze chwilę poczekać.

W ostatnim odcinku Kamil postanowił udowodnić żonie, że traktuje ją poważnie i przedstawił ją swoim współpracownikom. W trakcie rozmowy nad kawą i ciastem mężczyzna wspomniał, że do "Ślubu od pierwszego wejrzenia" dostał się przypadkiem, bo tak naprawdę miał nadzieję, że... pojawi się w zupełnie innym programie.

Pomysł wyszedł z mojej strony na pewno przypadkowo, spontanicznie bardzo. Gdzieś mi wyskoczyło w internecie, że jest zgłoszenie na casting. I cyk - pochwalił się.
Razem do "Love Island" i "Hotelu Paradise" - dodała z wyraźnym wstydem Agnieszka.
Po co ja ci to mówiłem? - odparował Kamil, po czym stwierdził, że "może załapie się na przyszły sezon".
Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia" TVN. Największe porażki programu
Autor: ARA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić