"Ślub od pierwszego wejrzenia": Dorota nie miała nawet chłopaka. Teraz ma męża

26

Uczestnicy programu "Ślub od pierwszego wejrzenia", w nadziei na prawdziwą miłość, zawierzają ekspertom, którzy dobierają im małżonków. Gdy eksperyment kończy się sukcesem, widzowie są zachwyceni. Dorota, uczestniczka najnowszej edycji show, skoczyła na naprawdę głęboką wodę. Nigdy nie miała nawet chłopaka, a teraz... ma już męża!

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Dorota nie miała nawet chłopaka. Teraz ma męża
Dorota ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia 7" nie ma doświadczenia w relacjach damsko-męskich (Materiały prasowe)

Wraz z wiosenną ramówką, na ekranach można oglądać już 7. edycję programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Kontrowersyjny format TVN jest niezwykle popularny wśród widzów. Nie brakuje również tych, którzy decydują się na udział w telewizyjnym eksperymencie. I jednych, i drugich z pewnością przekonują udane małżeństwa z poprzednich edycji, które nie tylko przetrwały próbę czasu, ale i stały się fundamentem pod założenie rodziny.

Na taki scenariusz liczą zapewne także uczestnicy najnowszej edycji, których telewizyjni eksperci połączyli w pary. Odwaga niektórych bohaterów jest jednak naprawdę zaskakująca. Dorota, która w programie znalazła męża, wyznała przed kamerami, że wcześniej nie była w żadnym poważnym związku.

Zobacz także: Ukochana Ronaldo pokazała ciążowy brzuszek. Wygląda kwitnąco
Nie miałam takich prawdziwych, poważnych relacji. (...) Po prostu nie czułam potrzeby być w związku, bo siebie nie lubiłam. Nie byłam dla siebie wystarczająco dobra, wystarczająco ładna, wystarczająco zgrabna i fajna - opowiadała Dorota w 2. odcinku nowej edycji programu.

Dopiero niedawno Dorota zmieniła swoje podejście i zaczęła rozglądać się za partnerem na resztę swojego życia. Jej determinacja wyraźnie zaimponowała ekspertce "Ślubu od pierwszego wejrzenia" Magdalenie Chorzewskiej.

Za sprawą dostępnych z wyprzedzeniem na portalu Player.pl odcinków programu, wiadomo już, że Dorocie wybrano nieco starszego od niej Piotra ze Zduńskiej Woli. Ten, w przeciwieństwie do swojej nowej żony, ma za sobą poważny związek. Mężczyzna wyznał, że jego poprzednia partnerka planowała z nim założenie rodziny. On jednak nie zdecydował się na tak poważny krok.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: KME
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić