aktualizacja 

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Justyna zdradziła za dużo? Wyraźnie sugeruje, że wciąż jest z Przemkiem

0

Justyna droczy się z widzami "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Uczestniczka bieżącej edycji zaprosiła ostatnio fanów do zadawania pytań. W odpowiedziach zdradziła nawet więcej, niż oczekiwali tego widzowie.

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Justyna zdradziła za dużo? Wyraźnie sugeruje, że wciąż jest z Przemkiem
Justyna zdradziła za wiele? Sugeruje, że jej małżeństwo wiąż trwa (Materiały prasowe)

Justyna Hołubowicz sama siebie nazwała ostatnio najbardziej kontrowersyjną uczestniczką ósmej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Właścicielka firmy zajmującej się wyrobem biżuterii z modeliny faktycznie budzi w sieci coraz większe emocje. Szczególnie od czasu, gdy dał znać o sobie jej trudny charakter. Pierwsze zgrzyty między Justyną a Przemkiem pojawiły się w czasie podroży poślubnej, jednak prawdziwa twarz uczestniczki na dobre ujawniła się w mieszkaniu małżonka.

Mimo niezwykle ugodowego podejścia Przemka, który stara się wyjść naprzeciw potrzebom żony, i tak ściągnął na siebie podejrzenia i niezadowolenie Justyny. Para skorzystała ze wsparcia psychologa, wspólnie deklarując chęć poprawy relacji. Justyna przed kamerami tłumaczyła swoje zachowanie także burzą hormonów spowodowaną zespołem policystycznych jajników, które u niej zdiagnozowano.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia" TVN. Największe porażki programu

Choć Justyna i Przemek, przynajmniej do tej pory, w programie wciąż dają swojemu małżeństwu szansę, wielu internautów krytycznie ocenia ten związek, a zwłaszcza Justynę. A ona chętnie droczy się z internautami. Aktywna na Instagramie uczestniczka ślubnego show często robi aluzje do tego, co pokazano już w programie oraz sugeruje szczęśliwy finał telewizyjnego eksperymentu.

Ostatnio Justyna zorganizowała dla fanów Q&A, w którym chętnie zaspokajała ciekawość internautów. Co więcej, była na tyle wylewna, że zdradziła nawet więcej, niż chcieliby wiedzieć. Na pytanie, jak mieszka się w Warszawie, powiedziała, że bywa tam sporadycznie. Pokazała natomiast nagranie z Poznania, gdzie mieszka Przemek, mówiąc, że podoba jej się to miasto.

Uwagę fanów z pewnością zwróciło też jedno ze zdjęć, na którym pupil Justyny na kimś się wyleguje i jest raczej mało prawdopodobne, że jest to jego właścicielka. Wisienką na torcie było też wyznanie Justyny, że nie czuje się samotna.

Autor: KME
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić