"Ślub od pierwszego wejrzenia". Oliwia już tak nie wygląda. Trudno ją rozpoznać

21

Oliwia Ciesiółka była uczestniczką 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Telewizyjna żona Łukasza dała się poznać jako blondwłosa entuzjastka sztuki makijażu. Od czasu zakończenia programu, jej życie bardzo się zmieniło. Przeszła też wielką metamorfozę!

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Oliwia już tak nie wygląda. Trudno ją rozpoznać
"Ślub od pierwszego wejrzenia". Oliwia już tak nie wygląda. Trudno ją rozpoznać (Instagram, Oliwia Ciesiółka)

Oliwia Ciesiółka wzięła ślub z Łukaszem Kuchtą w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Choć na początku między uczestnikami 4. edycji show wszystko układało się rewelacyjnie, ostatecznie nie są już razem.

Para doczekała się też potomka. Franek przyszedł na świat w 2020 roku. Niedługo po jego narodzinach rodzice ogłosili, że biorą rozwód:

Rozstajemy się w zgodzie, bo kwestią nadrzędną jest dla nas dobro naszego syna, którego oboje kochamy miłością tak wielką, że nie da się tego opisać. Dlatego będziemy współdziałać w kwestii jego wychowania i zapewnienia mu najlepszych warunków życia - napisała Oliwia na Instagramie.

Ostatnio między tą dwójką zgrzyta. Okazuje się, że między Oliwią i Łukaszem ze "Ślubu..." jest prawdziwy konflikt. Ostra wymiana zdań sprawiła, że para znów była na językach całej Polski. Łukasz zarzucił matce swojego dziecka, że wyjechała od niego zabierając syna bez żadnej konsultacji, Oliwia wyznała, że skieruje sprawę do sądu o zniesławienie.

Choć za kulisami rozgrywa się prawdziwa batalia, Oliwia stara się nią nie przejmować. Żyje swoim życiem i publikuje na Instagramie posty utrzymując kontakt z fanami. Na najnowszym zdjęciu jest nie do poznania.

Uczestniczka 4. edycji "Ślubu..." znacznie schudła. Dodatkowo zmieniła kolor włosów. Do tego oryginalna stylizacja i malownicze światło i metamorfoza Oliwii gotowa. Aż trudno ją rozpoznać. Na poniższym zdjęciu porównanie - obecne zdjęcie kontra fotografia z 2020 roku.

Zobacz także: Pary ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia", które się rozstały
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić