aktualizacja 

Hakiel pokazał nagranie. Ludzie nie mają wątpliwości

368

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek nie są już razem. Tancerz udzielił niedawno pierwszego wywiadu po rozstaniu z żoną. W poniedziałek, 25 kwietnia, opublikował pierwszy post po emisji szczerej rozmowy. Fani natychmiast zareagowali.

Hakiel pokazał nagranie. Ludzie nie mają wątpliwości
Pierwszy wpis Hakiela po głośnym wywiadzie. Pokazał co robi (Instagram, Marcin Hakiel)

Marcin Hakiel wystąpił w programie "Miasto kobiet" emitowanym na TVN Style. Tancerz opowiedział w nim o rozstaniu z Katarzyną Cichopek. To pierwszy taki wywiad po oświadczeniu, które wydali w związku z rozpadem ich małżeństwa.

Były partner gwiazdy "M jak miłość" opowiedział szczerze o swoich odczuciach. Wyznał też, że od dłuższego czasu Cichopek prosiła go o więcej wolności. Z czasem, jak wyznał Hakiel, okazało się, że "ta wolność ma imię". Okazało się, że aktorka ma romans.

Marcin Hakiel przeszedł trudne chwile. Rozstanie po 14 latach małżeństwa odbiło się na jego zdrowiu psychicznym. Zapisał się na terapię, by specjalista pomógł mu przejść przez kryzysowy moment. Ze stresu tancerz również stracił na wadze.

Mężczyzna zmienił też swój wygląd. Okazuje się, że zrobił to pod wpływem chwili. Potrzebował zmiany i świeżości, o czym opowiedział w "Mieście kobiet". Od blond włosów odwiodła go jednak... córka. To właśnie w dzieci są jego wielką siłą.

Marcin Hakiel opublikował pierwszy post po emisji niedzielnego wywiadu na antenie TVN. Jest to krótkie wideo, na którym widać Marcina z synem i córką. Gwiazdor pokazuje, jak spędza czas z rodziną. Odrabia lekcje, spaceruje czy przyrządza posiłki, ale także korzysta z masażu. "Family time" - napisał.

Czyżby tym samym chciał pokazać, że rodzina jest dla niego najważniejsza? Tak to odczytują internauci.

U Pana na Instagram - ojciec z dziećmi, tancerz u byłej żony - tylko ona i reklamowane produkty. Widać co dla kogo ważne. Powodzenia Panie Marcinie - trzymam kciuki za Pana
Super gość
Cudowny facet, proszę się trzymać

- piszą fani.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Hakiel o Cichopek w 2016 roku: "Jak pojawiały się problemy, to często płakała. Gniotło mnie to w środku"
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić