"Ślub od pierwszego wejrzenia". To koniec. Iza i Kamil się rozstają

25

Ta wiadomość zasmuci widzów programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Kolejna para, która poznała się i wzięła ślub dzięki zgłoszeniu do reality show, podjęła decyzję o rozstaniu. Tym razem padło na Izabelę i Kamila.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". To koniec. Iza i Kamil się rozstają
Izabela i Kamil z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" podjęli decyzję o rozstaniu (YouTube)

Izabela i Kamil poznali się w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Eksperci uznali, że jeśli zostaną połączeni w parę, prawdopodobnie przypadną sobie do gustu i tak doszło do ślubu tych dwojga.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" – Izabela i Kamil rozstali się

W trakcie trwania programu związek Izabeli i Kamila niejednokrotnie przeżywał kryzys. Ostatecznie jednak para uznała, że da swojej relacji ostatnią szansę i taką decyzję przedstawiła w trakcie finału "Ślubu od pierwszego wejrzenia".

Izabela i Kamil byli bardzo aktywni w mediach społecznościowych. Chętnie relacjonowali internautom przebieg swojego związku, podkreślając, że łączy ich głębokie uczucie. Niestety, ostatecznie nie przetrwało ono próby czasu, o czym poinformowali na Instagramie.

Zobacz także: Zobacz też: Pary ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia", które się rozstały

Głos w imieniu swoim i byłego partnera zabrała Izabela. Jak podkreśliła na Instagramie, decyzję o rozstaniu poprzedziły próby ratowania związku, jednak spełzły one na niczym. Poprosiła również, aby uszanowano ich prywatność.

Czasem w życiu przychodzi moment w którym musisz podjąć ważną decyzję. Mając nadzieję, że zmieni twoje życie na lepsze. Wspólnie podjęliśmy decyzję o rozstaniu. Próbowaliśmy, nie wyszło. Prosimy o uszanowanie naszej prywatności – napisał Izabela na Instagramie.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić