BOB| 
aktualizacja 

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Smutne wieści. Będzie rozwód!

13

Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta już nie są parą. Uczestniczka telewizyjnego show "Ślub od pierwszego wejrzenia" oficjalnie potwierdziła to na Instagramie.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Smutne wieści. Będzie rozwód!
Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta biorą rozwód (Instagram)

Telewizyjny programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" łączy ze sobą ludzi, którzy wcześniej nigdy nie widzieli się na oczy. Pary pierwszy raz poznają się na własnym ślubie. Na koniec każdego sezonu małżonkowie decydują, czy biorą rozwód, czy może kontynuują związek.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Będzie rozwód!

Na drugie rozwiązanie zdecydowali się Łukasz Kuchta i Oliwia Ciesiółka. Wszystko wskazywało na to, że w ich przypadku telewizyjny eksperyment się powiódł. Oboje byli bohaterami czwartego sezonu, który był emitowany wiosną tego roku.

Małżeństwo jednak nie wytrzymało próby czasu. Oliwia na Instagramie oficjalnie poinformowała, że rozstaje się z mężem.

- Oboje od początku toczyliśmy walkę o nasz związek. Włożyliśmy ogrom pracy, by pozostać w małżeństwie. Pomimo naszych starań i zasięgnięciu specjalistycznej pomocy nie udało nam się i rozstaliśmy się - pisze Ciesiółka.
Zobacz także: Sesja ślubna na środku drogi. Postanowili położyć się na środku skrzyżowania

Uczestnicy programu nawet doczekali się dziecka, więc ich decyzja dla wielu jest zaskoczeniem. Tym bardziej że jeszcze kilka dni temu Oliwia publikowała na Instagramie wspólne zdjęcia z mężem.

- Rozstajemy się w zgodzie, bo kwestią nadrzędną jest dla nas dobro naszego syna, którego oboje kochamy miłością tak wielką, że nie da się tego opisać. Dlatego będziemy współdziałać w kwestii jego wychowania i zapewnienia mu najlepszych warunków życia - tłumaczy.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Oliwia na razie nie zdecydowała się na usunięcie wspólnych fotografii. Nie zmienia to jednak faktu, że jej małżeństwo z Łukaszem przechodzi do historii.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić