Antonina Jazińska| 

"Dojrzała do zmiany". Agata Buzek i Jacek Braciak podjęli ważną decyzję

38

Agata Buzek i Jacek Braciak nie widzą świata poza sobą, nawet jeśli ich związek jest burzliwy i niespokojny. Oboje twierdzą, że to miłość na całe życie. W związku z tym chcą pójść o krok dalej.

"Dojrzała do zmiany". Agata Buzek i Jacek Braciak podjęli ważną decyzję
Jacek Braciak i Agata Buzek są razem trzy lata (ONS.pl)

Agata Buzek i Jacek Braciak tworzą naprawdę wybuchową parę. Na początku nikt nie dawał im szans na to, że ten związek przetrwa próbę czasu. Na przekór wszystkim są już ze sobą trzy lata. Zdarzają się momenty kryzysowe, ale ostatecznie układa im się bardzo dobrze.

- Bywali bliscy zerwania, właściwie się ze sobą rozstali, a jednak po chwili do siebie wrócili, nie potrafili inaczej. To bardzo skomplikowany związek, pełen kłótni i awantur. Zazwyczaj wywołuje je Agata. Ale Jacek nie przeżywa ich za mocno. Jest nią całkowicie zafascynowany - zdradził znajomy pary na łamach "Na Żywo".
Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia" – to działa. Uczestnicy programu założyli rodziny

Oboje chcą razem zrobić krok do przodu, dlatego też poważnie myślą o sformalizowaniu swojego związku. Ostatnie pandemiczne miesiące mocno ich do siebie zbliżyły.

- Jacek ma wbrew pozorom dość tradycyjny stosunek do rodziny. Podobnie Agata, która dojrzała już, by ponownie zmienić stan cywilny - powiedział informator "Na Żywo".

Przypomnijmy, że Agata Buzek już raz była mężatką. Ślub wzięła 14 lat temu, a jej partnerem był informatyk z Ukrainy. Poznali się w trakcie pomarańczowej rewolucji. Pierwsze doniesienia o ich rozwodzie pojawiły się w 2018 r., a paparazzi przyłapali aktorkę na randce z Braciakiem.

Aktor z kolei przez wiele lat był żonaty z Iloną, z którą ma dwie córki - Zofię i Jadwigę. Rozwód wzięli w 2002 r. Później związał się z aktorką Mają Hirsch. Owocem ich miłości jest 16-letnia dziś Marysia.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić