aktualizacja 

Smutne wyznanie Grażyny Szapołowskiej. "Wszyscy mamy takie same problem"

30

Grażyna Szapołowska znalazła się w trudnym położeniu. Ostatnio aktorka podzieliła się smutną refleksją. Te słowa mogą mocno zaniepokoić jej fanów. Szapołowska absolutnie nie ukrywa tego, że "jest już wypalona" oraz zmęczona.

Smutne wyznanie Grażyny Szapołowskiej. "Wszyscy mamy takie same problem"
Grażyna Szapołowska (AKPA)

Grażyna Szapołowska występowała wielu popularnych filmach i spektaklach. Jej aktorski dorobek jest naprawdę imponujący. Na przestrzeni lat podejmowała się przeróżnych wyzwań.

Niestety, obecnie aktorstwo nie sprawia jej takiej radości, jak przed laty. Szapołowska absolutnie nie ukrywa tego, że czuje się wypalona.

Myślę, że dałam wiele z siebie i wiele dostałam od tego zawodu. W tej chwili jestem już trochę wypalona, zmęczona, za dużo się już nie udzielam, ale czerpię radość ze spotkań z publicznością. Rozmawiam z ludźmi na temat moich ról, kina w ogóle, teatru, poezji, sztuki, śmierci - powiedziała Grażyna Szapołowska w rozmowie z portalem "Kultura mody".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Idealny kierunek dla fanów zimowego szaleństwa. "To trzeba przeżyć"

Grażyna Szapołowska o popularności

Co obecnie sprawia radość znanej aktorce? -  Lubię pić szampana, jeździć do Monako i jeść śniadanie w łóżku. Lubię rozmawiać z ludźmi o życiu. Spotykam czasem ludzi albo oni do mnie przychodzą. Niektórzy mnie rozpoznają, inni nie. Siedzimy na ławeczce nad zatoką i gadamy. I okazuje się, że wszyscy mamy takie same problem - ujawniła.

Grażyna Szapołowska wypowiedziała się również na temat popularności. Wyraźnie dała do zrozumienia, że niekiedy jest uporczywa.

Nie wiem, czy kocham popularność. Jest przyjemna, ale czasem przeszkadza. Kocham ludzi i spotykam się z ich wielką sympatią, ale doświadczyłam też zazdrości. Niemniej jednak na swoją popularność pracowałam ciężko przez wiele lat, jest zasłużona - podkreśliła gwiazda.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić