Anna Wajs-Wiejacka
Anna Wajs-Wiejacka| 
aktualizacja 

Spójrzcie na nadgarstek Kaczyńskiego. Wszystko było widać

1231

Obecność Jarosława Kaczyńskiego na komisji śledczej ds. Pegasusa wywoływała emocje od momentu ogłoszenia, że zostanie wezwany na świadka. Trudno się temu dziwić, że każdy ruch prezesa jest dziś dokładnie obserwowany i analizowany. Internautom nic nie umknie, nawet to, że coś jest nie tak z zegarkiem polityka.

Spójrzcie na nadgarstek Kaczyńskiego. Wszystko było widać
Jarosław Kaczyński znów źle założył zegarek? (Instagram, PAP)

Jarosław Kaczyński pojawił się jako świadek na posiedzeniu komisji ds. Pegasusa. Internauci nie tylko bacznie przysłuchują się, co prezes Prawa i Sprawiedliwości mówi, ale także temu, jak wygląda. Jeden szczegół związany z dodatkiem do ubioru Jarosława Kaczyńskiego przykuł uwagę wszystkich. Chodzi o zegarek prezesa PiS.

Znów odwrotnie - napisał słynny "admin" Michał Marszał, dołączając do wpisu zdjęcie dokumentujące wpadkę.

Na fotografii widać, że zegarek faktycznie założony jest odwrotnie, przez co nie pokazuje właściwej godziny. Wpadkę Kaczyńskiego można by było wytłumaczyć pośpiechem, gdyby nie fakt, że to już kolejny taki przypadek.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Kaczyński przed komisją. "Działanie ściśle polityczne"

Podobna pomyłka miała miejsce w październiku 2021 roku, kiedy prezes Kaczyński wspólnie z Mariuszem Błaszczakiem prezentował założenia ustawy o obronie ojczyzny. Wtedy zwrócono również uwagę na błędną datę widniejącą na tarczy zegara. Choć konferencja odbywała się 26 października, zegarek pokazywał 11. dzień miesiąca.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić