Robert Czykiel| 

Nagie zdjęcia w sieci. Piosenkarka disco polo prosi o pomoc

43

Angelika Żmijewska z zespołu Top Girls oferuje nagie zdjęcia w internecie? Tak można wywnioskować z konta w pewnym portalu randkowym. Ktoś jednak się pod nią podszył i próbuje zarobić na jej popularności.

Nagie zdjęcia w sieci. Piosenkarka disco polo prosi o pomoc
Oszust oferuje nagie zdjęcia Angeliki Żmijewskiej (Instagram)

Popularność ma swoje ciemne strony, o czym przekonuje się gwiazda disco polo Angelika Żmijewska. Wokalistka zespołu Top Girls od niedawna jest nękana przez psychofana. Anonimowy mężczyzna posunął się za daleko.

Gwiazda disco polo sprzedaje nagie zdjęcia?

Na jednym z portali randkowych pojawił się jej profil. Fani, którzy na niego trafili, zdziwili się, bo Żmijewska oferuje tam swoje nagie zdjęcia. Za rozbierane fotografie trzeba zapłacić 7 zł.

Problem w tym, że konto nie należy do niej. Założył je psychofan, który próbuje zarobić na popularności wokalistki disco polo. Angelika zaczęła z tym walczyć.

- Za 7 zł ktoś nudeska? Obrazili mnie z tak niską ceną. Swoją drogą, jeśli ktoś trafi na takie konto, to będę wdzięczna za zgłoszenie - pisze na Instagramie.
Zobacz także: Marcin Miller o disco polo: "Jak upada jakiś klub, to zapraszają nas"

To jednak nie wszystko. Prawdopodobnie ten sam mężczyzna zaoferował jej współpracę. Żmijewska pokazała prywatną wiadomość.

- Naprawdę bardzo chętnie będę panią wspierał i robił wszystko, by zrealizowała pani swój potencjał. Proszę tylko dać mi szansę - i żeby była jasność: NIE OCZEKUJĘ NIC W ZAMIAN. 5000 na start? - napisał internauta (pisownia oryginalna).

Piękna gwiazda disco polo posiada konto na Instagramie. Jeżeli jednak natrafisz na jej profil w portalu randkowym, to możesz być pewny, że to "fake".

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić