Stanisław z "Rolnika" był zaręczony. Wyszło na jaw, co się stało

2

Stanisław Pytlarz był jednym z uczestników ósmego sezonu "Rolnik szuka żony". Właśnie dowiedzieliśmy się, że 26-latek już wcześniej próbował znaleźć żonę na własną rękę i nawet się zaręczył. Jednak do ślubu nie doszło. Czemu?

Stanisław z "Rolnika" był zaręczony. Wyszło na jaw, co się stało
Stanisław nie był faworytem fanów programu "Rolnik szuka żony"

Stanisław Pytlarz to młody i przedsiębiorczy rolnik ze Złotnik Wielkich koło Kalisza. Udział w "Rolnik szuka żony" sprawił, że zyskał pewną popularność, choć widzowie nie darzyli go szczególną sympatią.

Narzekali m.in. na to, że jest zbyt zamknięty w sobie i wycofany. Nie podobało im się także, jak traktował swoje kandydatki. Mężczyzna miłości w programie nie znalazł.

Okazało się, że Stanisław jeszcze przed pojawieniem się w hicie TVP był w poważnym związku. W rozmowie z Pomponikiem zdradził, że niemal stanął na ślubnym kobiecu, ale ostatecznie nic z tego nie wyszło.

Byłem zaręczony. Najprościej mówiąc, to nie było to, przestaliśmy się dogadywać. Gdzieś to uciekło – przyznał, sugerując tym samym, że nie chciał wchodzić w związek bez przyszłości.

Stanisławowi udało się jednak odmienić swój los w życiu prywatnym, bo ostatnio pochwalił się na Instagramie, że ma nową dziewczynę. "Pewnego dnia spotyka się osobę, dzięki której rozumiemy dlaczego nie wychodziło nam wcześniej. Niby słyszałem to wcześniej, ale zrozumiałem niedawno" – napisał w swoim poście.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: KDH
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić